Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet túljutni egy...

Hogy lehet túljutni egy plátói szerelmen?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy visszahúz már ez az egész. Nyilván nagyon vágyok rá, de tudom, hogy feleslegesen, de azért egy minimális remény van bennem, ezért visszahúzom magam, hogy ne legyek nyitott másokkal stb. Közben pedig nem szeretném elfelejteni sem. Agyrém.

febr. 20. 15:21
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
54%

Ez kb az amikor egy poszterbe szerelmes vki gondolom.


Vetítsd ki másra a vágyaid.

febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%

"azóta egyébként tűnt már fel más is a színen, de nem tudta elfeledtetni velem"


Nem arra gondoltam, hogy akad valaki, aki szóba jöhet, hanem valaki, aki teljesen eluralja a gondolataidat, szó szerint kitúrja onnan az előzőt.

febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Másfél év után is. Mert ahogy írtad, valami "erős megérzés" is köt hozzá. Valami lelki kapcsolat.
febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
82%

Miért reménytelen?

Ha ő az igazi, akkor sehogy.. Én is reménytelennek éreztem, ezért töröltem az elérhetőségemet, hogy ne tudjon kapcsolatba lépni velem, az ő számát is töröltem, de hiába, mert megjegyeztem. Hiába ismerkedtem másokkal, a lába nyomába se érhetett senki. Az esetem nagyon hasonló #Katona Diuséhoz: eltelt így 3 év, és nem tudtam elfelejteni, 3 év után ráírtam, pár levél után találkoztunk, és idén 10 éve hogy együtt vagyunk.

febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tud a létezésemről, nem egy popszárba vagyok “szerelmes” egy plakátról. Hogy miért reménytelen? Hát, nagyon messzire nyúlnak vissza a szálak. A lényeg szerintem az, hogy sosem közöltem vele, hogy szerelmes vagyok belé vagy tetszik, de amikor találkoztunk, akkor nagyon erős megérzéseim voltak vele kapcsolatban (ezt sajnos nem tudom ettől pontosabban megnevezni, tehát valami olyasmi, amikor szentül hiszed, hogy nektek kettőtöknek dolgotok van egymással) és mindkettőnk viselkedésén érződött akkor a nyitottság, viszont az élet elkavart minket egymástól.
febr. 20. 16:23
 16/55 A kérdező kommentje:
Kieg.: Én pedig nem tudok túljutni rajta pont emiatt a megérzés miatt. Félek, hogy soha senkivel nem fogok mégegyszer így érezni.
febr. 20. 16:25
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
De egy országban laktok?
febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Igen.
febr. 20. 16:33
 19/55 Katona Dius ***** válasza:
65%
Nem tudod valami elérhetőségét? Fel lehetne venni vele a kapcsolatot. Legalább ilyen baráti jelleggel. Aztán majd látjátok, hogy lesz e tovább.
febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
És nem tettél a pozitív jelzések mellett negatív, félreérthető jeleket, amikből esetleg azt szűrte le, hogy nem kell neked?
febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!