Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet túljutni egy...

Hogy lehet túljutni egy plátói szerelmen?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy visszahúz már ez az egész. Nyilván nagyon vágyok rá, de tudom, hogy feleslegesen, de azért egy minimális remény van bennem, ezért visszahúzom magam, hogy ne legyek nyitott másokkal stb. Közben pedig nem szeretném elfelejteni sem. Agyrém.

febr. 20. 15:21
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog ez.
márc. 5. 15:18
 52/55 anonim válasza:
100%
Hogy vagy kedves kérdező? Én egyszerűen képtelen vagyok elengedni ezt a férfit... Pénteken sikerült vele beszélnem pár szót és olyan egyszerre mondtunk ki egy mondatot a végén, mintha így lett volna megírva. A szívem szakad meg, hogy maximum ennyi lehet a mi kapcsolatunk. Nem tudom, hogy teszem túl magam rajta, mikor egész nap és éjjel is ő jár a fejemben, és legszívesebben csak róla beszélnék...
márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Nagyon nem tudom elfelejteni. :( Sajnálom, hogy te is hasonlóan vagy!
márc. 5. 18:38
 54/55 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment soha, csak az idő és az új szerelem segített feldolgozni. De mivel nem esek könnyen szerelembe, ezért évekig is tart nálam ez a dolog, változó intenzitással. De múltkor egy régebbi, 5 évvel ezelőtti plátói szerelmemet hallottam beszélni és ennyi év után is átfutott rajtam a forróság, mert egy ideje nem foglalkoztam vele. Kicsit olyan ez, ami örökké az emberrel marad, mivel nem teljesedik be soha a dolog. Persze túlteszi magát az ember idővel, de valahol mélyen ott marad az emberben.
márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
Nekem is van egy csaj akivel nemis beszéltem és már nemis találkozom vele évek óta de a mai napig ha eszembe jut görcsbe rándul a hasam. Nemhinném hogy valaha elfelejtem. Ő az én plátói szerelmem és már azis marad:/
ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!