Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet túljutni egy...

Hogy lehet túljutni egy plátói szerelmen?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy visszahúz már ez az egész. Nyilván nagyon vágyok rá, de tudom, hogy feleslegesen, de azért egy minimális remény van bennem, ezért visszahúzom magam, hogy ne legyek nyitott másokkal stb. Közben pedig nem szeretném elfelejteni sem. Agyrém.

febr. 20. 15:21
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, nem találom közösségi oldalakon.
febr. 20. 16:52
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered? Cím, vagy semmi elérhetőséged nincs hozzá? Mi van ha ő is rajtad agyal, csak nem tisztáztátok magatokat egymás elött?
febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Ha lenne módom elérni, akkor megtettem volna és lehet azóta rég túl lennék már ezen az őrületen, de így… csak a kétségek maradtak & álmodozás.
febr. 20. 16:58
 24/55 anonim ***** válasza:
Én is reménytelenül szerelmes voltam a rajztanáromba. 16 év múlva összejöttünk, 8 hónapig együtt voltunk. Szóval történhetnek csodák.
febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
De egyáltalán milyen kapcsolatban voltál vele? Beszéltél vele? Vagy csak láttad?
febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Futólag beszéltünk, de nem cseréltünk kontaktot meg semmi.

Írtátok néhányan, hogy hosszú évekkel később mégis sikerült összejönni a plátói szerelmetekkel, elmesélitek hogy történt?

febr. 20. 17:31
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érdekes, amit írsz. Muszáj lesz megemberelned magad, és beszélni vele legközelebb. Túl lennél rajta, így vagy úgy!

Mindig van remény, írták többen is a történetüket :)

Szerintem is nagyon fontosak a megérzések, és most magam ellen beszélek, mert például sokszor annyira bebeszélek magamnak valamit, hogy azt hiszem, az a valóság...

Munkakapcsolatban vagytok?

febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Semmilyen kapcsolatban nem vagyunk. Egyszer találkoztam vele életemben, akkor volt alkalmunk néhány szót váltani és akkor elfogott ez a megérzés. Ha tehetném, akkor megkeresném és kideríteném, hogy mi is történt ott, ő érzett-e hasonlót, de nem találom. Ilyen erős benyomást soha eddigi életemben senki nem tett még rám és lehet hihetetlenül hangzik ezek után, de nem vagyok őrült.
febr. 20. 17:37
 29/55 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy csak egy tanítás volt az élettől. Egy biztos, vannak azok a pillanatok, amik tényleg csak akkor és ott érvényesek, utána invaliddá válnak és azonnal kell dönteni, hogy ‘do or die’. Javaslom mindenkinek, hogy inkább a ‘do’ irányába mozduljon el még azon az áron is, ha akkor nagyon nehéz, mert a bizonytalanságtól rosszabb dolog kevés van ezen. Moral of the story: inkább egy biztos nem, mint egy bizonytalan mi lett volna, ha…
febr. 20. 17:47
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy hasonló helyzetben több éve már! Kiváncsi lennék én is, akkor ő mit gondolt/mit érzett! Mert nekem azóta is az emlékeimben van!

Szokták mondani,hogy az idő az gyógyít és felejtet! De szerintem ez nem minden esetre igaz...

febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!