Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet túljutni egy...

Hogy lehet túljutni egy plátói szerelmen?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy visszahúz már ez az egész. Nyilván nagyon vágyok rá, de tudom, hogy feleslegesen, de azért egy minimális remény van bennem, ezért visszahúzom magam, hogy ne legyek nyitott másokkal stb. Közben pedig nem szeretném elfelejteni sem. Agyrém.

febr. 20. 15:21
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim válasza:
100%

36- os vagyok.

Én képtelen vagyok elengedni, hiszen csak ő jár a fejemben. A szemei, ahogy rám néz, ahogy lelkesen integet. De nem szeretném a kapcsolatainkat se tönkretenni.

Mi van, ha amúgy nem jó ember, vagy nem is az esetem, mármint emberileg, hiszen semmit nem tudok róla.

Abban sem vagyok biztos, hogy ő is érzi e ezt a rezgést köztünk...

Teljesen össze vagyok zavarodva!

febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kínomban röhögök. Ugyanez van nálam is! Annyiban picit más, hogy én emberileg is nagyon vonzódom hozzá, én bízom benne nagyon.

Remélem fél év múlva okosabbak leszünk.

febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
0%
Néhány szívtipró pasas hogy megdobogtatja egyes lányok szívét, 😀 aki aztán le sem sz@rja őket. Lányok, megérdemelitek a sorsotokat!
febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim válasza:
43-as! Itt nem erről van szó. Nálam legalábbis biztosan nem. Alap esetben soha nem néztem volna erre az emberre úgy, mint lehetséges páromra. Egyátalán nem az esetem külsőleg. Nem egy kigyúrt macsóról beszélünk. Nem az a helyzet, hogy megláttam és elájultam tőle, hogy de jól néz ki, milyen kidolgozott teste van, stb...
febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Arcra is lehet helyes is egy férfi, vagy éppen intellektuális alkat, de biztos vagyok benne, hogy a legtöbb nőnek nem éppen Quasimodo a plátói szerelme. 😀
febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Durva hányan éreztünk már így!

#43 Csak arra vigyázz, nehogy egyszer te magad kerülj ilyen helyzetben, aztán meglátjuk, ki nevet a végén!😉

febr. 25. 10:39
 47/55 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagyok és sosem volt plátói szerelmem, ha kellett valaki, akkor odamentem, aztán lett ami lett.
febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%
Plátói az olyan mint amikor rózsaszín vattacukorról álmodsz.
febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
#47 Tudom, hogy férfi vagy, de nem számít, mert bárkivel történhet ilyen és attól még, hogy eddig nem történt veled hasonló, még nem jelenti azt, hogy nem is fog. Papíron könnyű nagymenőnek lenni…
febr. 25. 13:57
 50/55 anonim ***** válasza:

#47 Ezzel én is pontosan így voltam eddig! Csatlakozom az előttem szólóhoz, van úgy, hogy nagy meglepetés éri az embert.

Az eszeddel tudod, de a szíved mást mond.

febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!