Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Így 2024-ben milyen itallal...

Így 2024-ben milyen itallal lehet a legolcsóbban alkoholistának lenni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a bevált módszer a 2 literes tablettás bor volt elosztva a napra, ezáltal fentartva a szintet.


Van jelenleg olcsóbb módszer?



jan. 5. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 A kérdező kommentje:

Szerintem


A kannás bor az utóbbi időkben megelőzte minőségben és ár érték arányban a minőségieket.


És mi a véleményetek a kevert likőrről? Csévi vagy Győri?

jan. 7. 01:54
 42/82 anonim ***** válasza:
100%
#41 Csévi körte azt hiszem 33%-os, az is jó, üt is rendesen, de arra még nem mondható, hogy az utóbbi időkben utolérte minőségben a minőségieket a pálinkák tekintetében, attól még nem rossz.
jan. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
80%
Azért a házi meg a kotyvasztás nagyon nem jár együtt, amióta zsebben a net.
jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
80%
Politikus? Már mindent értek, ja, nem vagyok férfi, ne reménykedj...
jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 A kérdező kommentje:

#46 A kotyvasztást második oldalon írt Bartos módszerre írtam


A házilag főzött sör vagy pálinka nyilván az ár mellett minőség miatt is megéri


De az olyan igazi lezüllött alkeszeknek erre szerintem se felszerelése se munkakedve sincs.


Ha a boltban beszerezhető dolgonkál maradva akkor az olcsó bor lesz a nyerő, úgy 3 sör árából kijön egy flakonos 2 literes és a sörnél jobban, tovább üt.


Házi bort milyen árban lehet mostanság venni falun? Régebben úgytudom a flakonosnál is olcsóbban be lehetett szerezni

jan. 7. 13:54
 46/82 anonim ***** válasza:
62%
#44 Akkor viszont meghúzlak rendesen, miközben a füledbe súgom, hogy: "A kannás bor az utóbbi időkben utolérte minőségben a minőségieket!" :-)
jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Azzal az itallal amit magadnak állítasz elő itthon. Házi bor pálinka
jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
89%
46 álmodj királylány... inkább idd a házi borod és dugulj végre el... mind1 hányszor írod, mondod, nincs igazad.
jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
71%
#48 Ez már szinte szerelem... A kannás bor az utóbbi időkben utolérte minőségben a minőségieket..
jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 A kérdező kommentje:

#47 igaz amit írsz


De kell hozzá alapanyag, eszközök, hely (városban, panelban is laknak alkoholisták), és dolgozni kell vele, amire az általam ismert alkeszek alkalmatlanok, képtelenek (az a szint amikor már leépültek, agyilag és/vagy testileg) kb egy dugóhúzót nem lehet rájukbízni

jan. 7. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!