Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Így 2024-ben milyen itallal...

Így 2024-ben milyen itallal lehet a legolcsóbban alkoholistának lenni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a bevált módszer a 2 literes tablettás bor volt elosztva a napra, ezáltal fentartva a szintet.


Van jelenleg olcsóbb módszer?



jan. 5. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, most aztán megijedtem. Ja nem. Nincs igazad. 😅 Bár jó politikus lesz belőled, hazudni már megy. De ne aggódj, majd ha felnősz, lehet még ízlésed és rá jössz, hogy amit most iszol, lóhúgy...
jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
62%
#61 Nincsen esélyed egy lehetséges alpolgármster ellen.. Add már föl.
jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
100%
🤣 az kemény. Nem adok neked igazat, azt ne is várd.
jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
62%
#63 A kannás bor az utóbbi időkben utolérte minőségben a minőségieket, te igyad nyugodtan Chateau Miraval-t, sznob nőszemély..
jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
89%
Egy remek Tokajit bontok inkább, de remek ötlet, hogy mi legyen a következő.
jan. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
62%
#65 Öntsd ki, én viszem a Borocskát, 680 ft, és még a pénzed sem b@szod el, de ha neked ez kell, tőlem..
jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
38%
Vagy, ne is vedd meg, akkor nem kell kiönteni, remélem hamarosan minden ilyet beszüntetnek, és a borok max 1000 ft-ig terjedő árban lesznek elérhetőek a boltok polcain, illetve az online kereskedésekben.
jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
89%
Tudok jobb ötletet. Dolgozz még rajta és akkor te is árulhatod a borodat 8-10 ezer ft/üveg áron 🫶🏻 én eskü drukkolok.
jan. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
62%

#68 Nincs semmilyen borom, és ha lenne sem árlunám ilyen árakon, mert nem érdekel. Engem maximum az alkoholizmus foglalkoztat, abban a kategórián belül, meg mindegy, hogy mit veszek nem? A kannás bor viszont az utóbbi időkben utlérte minőségben a minőségieket, ugyanez a pálnikákról, likőrökről, és rumokról nem mondható el ebben az árkategóriában..


Viszont ellentmondásosnak érezlek, mivel hátad közepére se kívánsz engem, kinevetsz, hülyeségnek tartod amit mondok, mégis velem vitatkozol immáron 3. napja... Bohóc.

jan. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
55%
Adtam esélyt rá, hogy talán felfogsz bármit, vagy tényleg ilyen ostoba vagy, mint aminek látszol. Akkor idd a vackodat, egs.
jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!