Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Így 2024-ben milyen itallal...

Így 2024-ben milyen itallal lehet a legolcsóbban alkoholistának lenni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a bevált módszer a 2 literes tablettás bor volt elosztva a napra, ezáltal fentartva a szintet.


Van jelenleg olcsóbb módszer?



jan. 5. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
62%
#70 Én meg adok esélyt rá, hogy párszor még leírod az ellenérveidet, amik semmik, mert ilyen ideggyenge vagy..
jan. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
89%
Minek érveljek? Azt a kevés egyszerűt sem bírtad felfogni, csak azt sajnálom, hogy lesz, aki hisz neked...
jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
71%
#72 Az érved összesen annyi, hogy vedd a drága francia, meg prémium magyar borokat, mer' az jobb!!4! Én ezt meg megiszom 850-900 ft-rt, de te tudod, a kannás bor az utóbbi időkben utolérte minőségben a minőségieket.
jan. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges kisregényt írjak, mert ezt hajtod csak, mint valami bolond. Egyik az, hogy a minőségi bor a műanyagban hamar romlásnak is indul. Ha egyáltalán minőségi. Én is neki állhatnék bort készíteni, van annyi tudásom, de ettől még nem biztos, hogy jó is lesz. Pl nagyon sokat számít, a savtartalom, de érted egyáltalán, mi a jelentősége? Kétlem... további jó nép hülyítést...
jan. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
71%

#74 Ha csinálsz bort azt megiszom, és még fizetek is érte! A 8 ezer ft-os belpesti borokért, meg nekem kéne fizessenek, hogy megigyam! Minden jót kívánok én is!


A kannás bor az utóbbi időkben utolérte minőségben a minőségieket...

jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:

Urak! Most tudtam meg hogy a kannás bor az utóbbi időkben utolérte minőségben a minőségieket!


Ezt a #75 ös hozzászóló is igazolja, hiszen egy politikus mindig az igazat mondja!


Én mindig 2 literes petpalackos bort fogyasztok, még nem csalódtam benne


Sok neves pincészet szállít ihatatlan bornak csúfolt ecetet


De ha ezt már sikerült tisztázni akkor mi a vélemény?


Az olcsó sörök az utóbbi időkben utolérték minőségben a minőségieket?


Vagy érdemes inkább a bornál maradni?


Legalábbis számításaim alapján anyagilag igen

jan. 8. 23:24
 77/82 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, lerakni amúgy próbáltad már, vagy mindenképp ragaszkodsz az alkoholizmushoz?
jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Veszel egy mázsa cukrot. 30 ezer forint. Szedsz tavasszal bodzavirágot. Cefret csinálsz kifőzöd ha kirottyant. Össz költség 40 ezer forint. Ebböl lesz 70 liter pálinkád. Napi egy litert ha iszol bő ket hónapra elég. Havi 20 ezerböl egyész hónapon át kómában lehetsz. Ettől olcsóbb nem igen van.
jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
75%
#78 Van annak az élesztőnek tápanyagszükséglete is, meg a full cukor se nagy ötlet, legalább invertcukorként kéne beleküldeni, ne legyen már full acetaldehid a cucc. Azt már meg se említeném, hogy eléggé illegál cukorral felütni is, full cukorból meg kb sehol nem legális párlatot főzni.
jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
A legál nem legál szerintem totál részletkérdés, akik rendes pálinkát főznek azok sem fogják mind bejelenteni, nem hülyék azok se. :D
jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!