Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Segítség! Másnaposságra...

Segítség! Másnaposságra valami? A vizet is kihányom.

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok, ittam kávét és ettem egy túrórudit, de kihánytam. Azóta nyakalom a vizet, de attól is hánytam :( Valami tipp? Köszi szépen!!!!
2011. jún. 27. 11:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Elég szánalmas, hogy valaki csak úgy tudja jól érezni magát, hogy közben tönkre is teszi a szervezetét.

Mielőtt lefeküdtél volna aludni akkor kellett volna meginnod két liter vizet és bevenned egy aszpirint, és ivászat közben eszegetni mondjuk csipszet vagy ropit. Vízpótlás fontos. És egyél házi kekszet és azt mondják a tejtermékek is jók ilyenkor. Mindenkinek más-más hat.

2011. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Pont a húslevest akartam írni. Jó forrón.
2011. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Sajnos addig kell hányni, amíg émelyegsz. Onnan tudod, hogy már nem kell, ha elmúlik az émelygés is.

Ha csak hányinger van, egyél meleg-forró levest, azt tuti kihányod, utána jobb lesz. Utána langyos tea, és valami jó kis rántott husi, rizzsel, krumplival pl. rendbetesz.

És sok-sok víz!

2011. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

En 14:00 - 15:30 szoktam "szenvedni"...

Addig szar. Onnantol OK. minden.


Viszont van elonye is: ma ihatsz, mint allat, mert holnap mar nem leszel beteg!!!

2011. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
egyél valami szárazat pl: zabfalatok meg ilyenek :)
2011. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
komenymagos tojasleves:) undorito alairom de fel ora mulva kutya bajod:)))
2011. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nálam a legtutibb a kefir, de ha az se használ, akkor besötétíted a szobát, magad mellé teszel egy lavórt (biztos ami biztos), aztán próbálsz aludni. Amíg alszol addig se vagy rosszul. De ha nem is sikerül, a csend és a sötétség segít elviselni.

És legközelebb valóban azt csináld, hogy mielőtt lefekszel, azelőtt igyál meg sok vizet, amennyit csak bírsz, az megelőzi a dehidratáltságot.

2011. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a tej+anyukája zserbója a tuti tippje másnaposság ellen.
2011. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
"Meleg vodka hajszállal!!!"
2011. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
már túl vagy rajta, de leírom a C-vitamin az jó ötlet volt
2011. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!