Részeg sztorik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 21:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Velem csak annyi történt legutóbb, hogy mikor részegen bementem húgyozni egy nyilvános WC-be, beleejtettem a mobilomat a klotyóba. :D

Reflexből utána kaptam egyből és kiszedtem, de azóta nem működik, szóval most új telefonom van azóta.

Azért volt a kezemben amúgy, mert azzal világítottam, mivel vagy nem volt villany, vagy nem találtam meg. :)

2011. aug. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Beb.sztam és azt álmodtam h Arielt a kishableányt dugom, amikoris megszólal egy riasztó h "vörös kód" és Tritonkirály letartóztat h elvettem Ariel szüzességét.


....ezért keltesz fel hajnali 4kor ezzel a ki.aszott smssel?????


Bocs, te mondtad h szereted a Disneyt.

2011. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Férfi vagyok. Nemrég volt egy buli amire emlékszek, hogy milyen részeg voltam. Külföldön élek.

Ha valamit furcsának találsz akkor ezt nézd meg: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-e..


Össze-vissza dülöngéltem, alig tudtam járni. Magassarkúban voltam, nagyon sokat estem. Többször beleestem az árokba is. Volt egy nagyobb kuka, amibe (nem tom miért) úgy gondoltam, hogy belemegyek. Na ez sikerült, viszont a kijutás nem. Gondoltam, hogy oké itt töltöm az éjszakát majd másnap hazamegyek. Ez oké is volt, addig amíg nem hánytam egy nagyot. Tiszta hányás lettem. Úgyhogy másnap büdösen és hányásosan hazaértem. Persze még azért egy kicsit dülöngélve mentem, de azért az már nem volt annyira vészes, leszámítva, hogy magassarkúban voltam.

Na igen ennyi lenne az én történetem. Azután már nem járok buliba magassarkúban. Persze ezután többször is voltam részeg, de ott általában hazaertem.

2018. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 levikekecr121 válasza:
100%
16 éves koromban telibehánytam egy rendőrautó oldalát igazoltatás közben takonyrészegen.. :D nem hívtak mentőt mert úton volt értem apukám -ennyit sikerült nekik kinyögnöm 10 perc alatt- ugyhogy egy vicces sztori maradt :D 18/F
2019. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!