Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kínaiak tényleg esznek kutyát?...

Kínaiak tényleg esznek kutyát? Itthon ugye illegális? Mit lehet tenni ha a gyanú fennáll hogy a mellettünk lakó kínaiak megeszik a kutyáikat?

Figyelt kérdés

van a szomszédban egy kínai pár gyerekekkel. mindig van nekik vagy 3 kutyájuk, de elég gyakran, félévente eltűnik egy, és a helyére kerül másik. az a gyanunk hogy megeszik a kutyát, ugyanis, hallottunk kutya vonyítást, elég rossz volt hallani is:S de ez CSAK GYANU, ezzel mit lehet kezdeni? nincs réá bizonyíték lehet nem is történik ez, de mi van ha igen? mert megvan rá az esély. akkor mi a teendő?

f


2012. máj. 21. 19:38
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
de ha kihívom a zsarukat, és valójában nem az van, akkor mi történik?:S Amúgy meg érdekes mégis az indiánok rezervátumokban élnek.... az erdőben. biztos annyira fejlettek...
2012. máj. 21. 21:37
 12/29 anonim ***** válasza:
71%
Jó tapasztalat lesz. Hívd fel őket! De tényleg. Mond el, hogy néha kutyavonyítást hallasz a szomszédból, és félévente más kutya van náluk, ebből arra következtetsz, hogy eszik a kutyáikat. Röviden, tömören megkapod a választ, amire itt próbálunk rávilágítani.
2012. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a kínaiak esznek kutyahúst és igen, itthon ez illegális. Ettől függetlenül gyakorlatilag bárki kaphat kutyahúst vagy abból készült ételt, ha nagyon akar.... Ami igazán borzasztó benne, hogy iszonyú kegyetlen, brutális módszerekkel ölik meg szerencsétleneket, mivel azt tartják, hogy ha sokat kínlódik az állat, akkor finomabb lesz a húsa.... És nem ám csak a szegények eszik, mert nincs más, a gazdagok is.......
2012. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
52%
A rendőrség sajnos nem valószínű, hogy tenni fog valamit, még emberért sem szokás náluk megmozdulni....
2012. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%

A kutyahús a vietnámi konyha alapnyersanyaga. Saigonban, hatalmas nyitott piacokon kínálják a kutyákat a rizs és zöldségek mellett. De itt az Egyesült Államokban csak odahaza tenyészthetik, kizárólag csak étkezési célra. A kutya húsa állítólag édes és megfelelő pácolással nagyon puha. Amikor leöli a kutyát a séfnek precízen, kell dolgoznia, hogy lassan vágja fel a hasát, ha beleszúrja a kést a bél, perforálódhat. Baktérium kerülhet a mellüregbe és megromlik a hús. Bár a kölykök húsa kevesebb, mint egy kifejlett kutyáé, sokkal puhább és édesebb. Ezért különleges, mint a borjú. A lép és a szív a legfinomabb ezért a családfő kapja. A vérből ízletes mártás készül, fasírt és pörkölt alaphoz. Miután eltávolították a belső szerveket, ugyanúgy trancsírozzák, mint a csirkét és ugyanúgy dolgozzák fel. Ez a család először wokban pirítja a húst. Figyeltem őket, hogy mennyire élvezik az ételt és úgy döntöttem nem tartom őket barbárnak. Végül is ne kritizáljuk a különböző kultúrákat, inkább próbáljuk megérteni. A végén magam is részt vettem az étkezésben és meg kell, hogy mondjam egyedül a kenyér hiányzott, hogy kitunkoljam a mártást.


Ez a szövegrészlet A halál 1000 arca 5-s című filmjéből írtam le. A filmben látható, amikor megveszik a kis kutyát és ahogy otthon elkészítik majd a végén jóízűen el is fogyasztják.

Szóval durva dolog, de ő náluk ez a természetes. Mint nálunk a sertéshús.

2012. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
31%
Bocs nem az 5-s, hanem a 4-s filmben volt ez a jelenet a film vége felé. Durva dolgokat láthatsz ebben a dokumentum filmsorozatban ha megnézed. Amúgy jó film, épp most nézem én is. Azért is írtam le mert épp ma néztem meg ezt a részt és gondoltam akkor leírom ezt a dolgot.
2012. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
59%
Az hülyeség, hogyha sokat kínlódik a kutya akkor finomabb lesz a húsa, pont ellenkezőleg, mert ha bottal meg egyéb fegyverekkel ütik a kutyákat, hogy elpusztuljanak, a kutya izmai megfeszülnek és így keményebb lesz a húsa. Meg az adrenalintól is kemény lesz neki. Azokat a kutyákat csak azért ütlegelik úgy meg stb, mert amúgy is azok az emberek akik ezt csinálják, nem normálisak és simán megölik a kutyákat. Ebben a Halál 1000 arca filmben is a vietnámi nő hanyatt fekteti a kutyát a vágódeszkán és szépen végig vágja a még élő kiskutya hasát. Lehet hallani, ahogy a kiskutya nyüszög.
2012. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
39%

Hívd ki a rendőröket, de ha nem találnak semmit, akkor te kapod a büntit, mert feleslegesen ugráltatod őket.

Most lehet utálni fogsz, de a kutya lehetne akár alternatív hús forrás is, rengeteg az éhező ember, és még több a menhelyre bekerülő kóborkutya. Gondolhatod mi lesz azokkal a kutyákkal, elaltatják őket, aztán vagy elégetik a dögöt vagy csontlisztként végzi.

Ha egészséges akár meg is lehetne enni.

Ez most így elég durvának hangzik, de ki tudja még milyen korok jönnek, lehet az európai kultúrában élők is kénytelen lesznek ezt enni.

2012. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
27%

"Ebben a Halál 1000 arca filmben is a vietnámi nő hanyatt fekteti a kutyát a vágódeszkán és szépen végig vágja a még élő kiskutya hasát. Lehet hallani, ahogy a kiskutya nyüszög."


Hát te esküszöm tiszta h.ülye vagy!! Szerinted az mi, ha nem brutális kínzás, hogy ha egy állatot élve kezdenek megnyúzni és feldolgozni????????????? EZ NORMÁLIS?????

2012. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy konkrétan nem tudom megmondani milyen időközönként "vágják" a kutyákat, ha azt teszik... (de valszeg igen). amúgy milyen büntetést kapok, ha a férgeknél nem találnak semmit?
2012. máj. 22. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!