Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kínaiak tényleg esznek kutyát?...

Kínaiak tényleg esznek kutyát? Itthon ugye illegális? Mit lehet tenni ha a gyanú fennáll hogy a mellettünk lakó kínaiak megeszik a kutyáikat?

Figyelt kérdés

van a szomszédban egy kínai pár gyerekekkel. mindig van nekik vagy 3 kutyájuk, de elég gyakran, félévente eltűnik egy, és a helyére kerül másik. az a gyanunk hogy megeszik a kutyát, ugyanis, hallottunk kutya vonyítást, elég rossz volt hallani is:S de ez CSAK GYANU, ezzel mit lehet kezdeni? nincs réá bizonyíték lehet nem is történik ez, de mi van ha igen? mert megvan rá az esély. akkor mi a teendő?

f


2012. máj. 21. 19:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem kapsz semmit. Nem mennek ki, csak kiröhögnek. Ezért írtam, hogy hívd fel őket, jó tapasztalat lesz. Ne foss!
2012. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Jól ki leszel röhögve te kis rasszista. Az indiánok sem azért vannak rezervátumban mert vad, brutális, elmaradott népség hanem mert szeretnék függetlenül megőrizni a asaját kultúrájukat. Ahoz képest h 18 éves vagy elég tájékozatlan, buta és előítéletes vagy
2012. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
51%

[link]

tessék okosodj kicsit.

2012. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Én elhiszem,hogy megeszik,mivel Romániában a kutyahúsból készítik a hamburgerhúst!Kínába a macskából és kutyából készítenek több ételt!Azért utálom a kínai konyhát!!!
2012. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A cigányok meg sün pörköltet csináltak, meg varjú pörköltet, meg egyéb madárból és ürge pörköltet is. Szóval...

Az Indiaiaknál meg szent állat a tehén, marha és nem esznek tehén húst,marha húst. Mi meg megesszük őket.

2012. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem menj át hozzájuk, és ajánlj fel egy nagyobb összeget, ha tudnak neked is kutyahúst szerezni.

Nem tudom, miért vagytok annyira oda emiatt. A kollégám volt Svájcban, olyan étteremben, ahol többféle különleges húst lehetett enni. Lovat evett, de legközelebb kutyát akar.

A főnököm is evett, Vietnámban, pácolt kutyaflekkent.


Én is kipróbálnám, ha alkalmam nyílna rá. Nem vagyok finnyás. Persze, emiatt sosem ölnék le egy kutyát. De ha olyan helyen járnék, ahol ez legális, biztosan ennék belőle.

2012. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
51%
Tudod mit? Én is megkostolnám. Sőt lóhúst már ettem is. Na ehez mit szólsz?
2012. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

Sok ember evett már lóhúst, ott van pl a lókolbász és finom. :)

Én is megkóstolnám a kutyahúst meg a macskát is ha olyan helyen járnék ahol jól megvan csinálva.

2012. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
52%
Én vagyok a lóhúsos. :D Igen én is lókolbászt ettem. Nagyon fini :D A macskát nem kostolnám meg, de a kengurút v a krokodilt simán. Vagy a vizilónak is jó a húsa állítólag. Vagy 1 kis kígyót :D Elég beválalós vagyok asszem :D
2012. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!