Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki vásárol a Sparban?

Ki vásárol a Sparban?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egy ilyen világban, ahol minden fillért meg kell fogni, hogy engedheti meg valaki, hogy 10-15%-kal többet fizessen ugyanazon termékekért, amit nem sokkal messzebb megvehetne olcsóbban a Lidlben/Pennyben...

2022. nov. 21. 16:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem mindenki él úgy, hogy minden fillért meg kell fogni.


Én azért járok az intersparba, mert sokkal nagyobb a választék, mint a lidlben, aldiban,.. a pennyt nem ismerem.

2022. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Na, már hiányérzetem volt, hogy ma nem lesz spáros kérdés... :-D


Nem tudom, milyen statisztikákat vezetsz, de nincs ilyen, hogy minden 15%-kal drágább...

2022. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Budapesti vagyok, a kerületben egyik üzlet sem megtalálható.
2022. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Én néha vásárolok a sparban, mert a környéken semelyik másik boltban nem lehet Martinit kapni.
2022. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Nekem gyaloglási távon belül Spar és Prima van, meg egy kisbolt ahol mindig át akarnak verni és szinte minden lejárt szavatosságú amit árulnak (nem is jár más oda, mint a csavaros kiflit vásárló réteg). Autóval normális távon belül a Penny-t kivéve van minden, de az ember pár dologért nem szeretne messzebb menni.
2022. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Pl. én. Ha az esik útba akkor oda megyek be, azért a pár forintért nem fogom beszaladgálni a fél várost.
2022. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Azért a Spar mert a pennyben nincs meg minden.
2022. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Én Sparba járok legtöbbet. Ott van húspult (tudom, ott sem mindegyikben), ez nekem fontos, mert a férjem finnyás a vákuumcsomagolt felvágottra. Meg nagyobbak a terek, kevésbé mászik mindenki a seggembe. Aldiban, Lidlben csomószor nem találom a megszokott kis termékeimet, helyettük mindenféle saját márkás cuccuk van, ami lehet finom, de nem vagyok kísérletezős típus. A Penny meg a legalja, olyan mint valami kripta, se termékek, se eladók, se vásárlók.
2022. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt, ahol élünk, nincs más. Kis, magán boltok vannak, ők csak a vasárnapi egy kenyér, egy liter tej, hat sör szerepet töltik be, azt is jó drágán, más lánc meg nincs a településen. Húsban jó a Spar, semmi másban. Bár a szomszédunkban lévő Tesco az igazán gyalázat. Na ott már kaptunk mindent, büdös húst, zsizsikes lisztet, meg a polctól a pénztárig megdrágult árút! Elmúlt egy kor, listával kell vásárolni, és spórolni. Még a németek sem szégyellik.
2022. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nem egy nagy szám a lidl meg a penny sem. Ráadásul nekem egyik sem esik útba gyalog. Autóm meg nincs és nem is lesz. Ha nagy ritkán bemegyek bármelyikbe is, nem esek hasra a 10 forinttal olcsóbbság miatt. Max. eü-i sétának fogom fel, de a pénztárcám szintén ugyanúgy lapos lesz, mint a spar után. Esetleg olykor-olykor akad valami ami egészen elfogadható áron van náluk, akkor megéri benéznem. De 95%-ban inkább olyan akcióik vannak, amik engem nem érdekelnek.
2022. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!