Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki vásárol a Sparban?

Ki vásárol a Sparban?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egy ilyen világban, ahol minden fillért meg kell fogni, hogy engedheti meg valaki, hogy 10-15%-kal többet fizessen ugyanazon termékekért, amit nem sokkal messzebb megvehetne olcsóbban a Lidlben/Pennyben...

2022. nov. 21. 16:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

szárazáru tészta stb lidlbe meg aldiba megyek, mert az tényleg olcsóbb, mint a sparban

viszont a felvágottak simán drágábbak a lidlben, az interspar csemegepultban mindig vannak tök jó akciók, annyiért vehetek extrább sonkát amennyiért a lidlben a legegyszerűbbet

a húspultban kérhetek fél kilót is 1500-as csirkemellből, nem kell a lidlben 2 kilót vennem vákumcsomagolva, hogy jó árban legyen

a zöldség, gyümölcs pedig ugyanannyi minden helyen, nincs árban különbség és nálunk minőségben sincs

2022. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem sokkal messzebb? Nálunk 6 percre van egy Spár. Onnan még 3 percre egy másik. Attól még 2 percre egy harmadik. Van még 10 percre egy Coop. Akkor már inkább a Spár.

Ezekkel szemben, Aldi, Lidl, busszal 10-12 perc. És a busz is 6-8 percre van.

2022. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Az egész faluban egy Spar és 2 Coop van..tehát a Spar még mindig a legolcsóbbnak számít nálunk
2022. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem szeretem sem a Lidl, sem a penny termêkeket, és nincs is meg minden amit akarnék venni.

Ráadásul agyvérzés kerülget a pennytől, hogy minden nénike ott tolong a nagy kocsival, nem lehet elférni rendesen a sorok között, állandó kupi van.

A lidliben meg nincs kiskosár. Na mármost egy babakocsival biztos nem fogok mêg egy óriás kosorat is tologatni.

A sparba járok, meg a piacra, nekem ezek jönnek be. Időnként az Aldiban konkrét dolgokért. Ês egyáltalán nem dragább mint máshol, van ami olcsóbb is.

2022. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%

Anyám a Spar-t a sznobok boltjának nevezi... :P

Mondjuk eddig se volt olcsó de durván elszálltak az árak...

Törökszentmiklóson alig vannak a Sparba, igaz mellette a Lidl van. Na a Lidibe rengetegen vannak.

Anyám akkor megy be a sparba ha gyorsan le akarja tudni és ha 1-2 dolgot vesz...

Munkahely váltás miatt én is járok most intersparba.

Akciós pékáru árban már elfogadható. A pékárú minősége is jó.

Kutyáknak veszem és itt a legolcsóbb a farhát. 229ft 2.8 UHT tej szinte mindig van.

Szalámiknak, parizernek meg hasonlóaknak 300felett van 10 deka áruk....és azt se tudod mit eszel...akkor már inkább szalonnát vezsek kb 300/10deka áron. Ott legalább "kevésbé" tudnak csalni(szallona)

A szolnoki spar ami bent a buszpályaudvaron van az szerintem még drágább mint a "sima spar" érzésre.

Ma épp a Lidibe voltam. Már rég megfigyeltem hogy így hónap végén jobban szeretek vásárolni mert számottevően kevesebben vannak. Nekem előny, de amúgy szomorú hogy sokaknak már fizu előtt alig, vagy nincs is pénzük...

A spar nagy meg választék is van.

Viszont a Coopokat én sem értem hogy mehetnek. Ok vidéken főleg ha egyedüli bolt akkor megy a coop.

De ott van Szolnokon a vasútnál 2 Coop na az hogy üzemel nyereségesen? Nem értem. (spar 5 percre van onnan gyalog, lidl max 10percre) Pedig biztos megéri, mert ha nem akkor nem csinálnák.

2022. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
Én sem járok szinte soha a Sparba, mert én is azt tapasztaltam, hogy az az egyik legdrágább bolt és pl a zöldség-gyümölcs termékek minőségével sem vagyok ott elégedett. Budapesten lakom, itt szerencsére van más is, igaz, a Spar van hozzám a legközelebb, de ha még gyaloglok egy kicsit, van egy Aldi, inkább oda megyek, sokkal jobban szeretem. Vagy Lidl.
2022. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

A Spar jellemzően jó helyeken van

pl plázában csak Spar van.


Metró - villamosmegállóknál jellemzően Spar vagy ritka Prima van



Én Budapesten 2 Penny-t tudok metró-villamosmegálló közelében: a Lehel téren és a 32-es terén.

2022. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
Mer az van közel.tavolabb megyek akkor a benzinre megy el. Ugyanott vagyok
2022. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
A nyolcas, Sparba járós válaszoló vagyok. Ma bementem egy Lidl-be, mert péksütit kívántam, és abban ők tényleg nagyon jók. Szerettem volna még venni valami ice teát. Volt 2 fajta sima Lipton (barack, citrom), meg ugyanez a két íz a saját márkájukból. És ennyi. Én pl valami zerot akartam volna, vagy ha már nem zero, akkor valami extrább ízt. Tudom, ez így nagyon 1st word problem, de pont az ilyenek miatt nem járok Lidl-be. Semmi választékuk a megszokott nagy márkákból.
2022. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kényelmi szempont is + én egészségesen táplálkozom és sok olyan termek(család) van, amit nem árul Aldi/Lidl csak Interspar ( Penny meg itt Budán szinte nincs is, ők pesti oldalon terjeszkedtek jellemzően).

Újbudán például 5 megálló alatt csak a Fehérvári úton 4 Spar van (ebből egy most nyílik majd új irodaház aljában) az Allee bev.központban pedig a nagy Interspar. Szóval mondjuk munka után amikor jövök haza sokszor úgy vagyok vele oké vmi drágább náluk, de nem kerülök más fele ha ebből van itt ennyi. :)

Más esetben pl hétvégén Aldi+ Lidl a nyerő nálam is.

2023. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!