Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki vásárol a Sparban?

Ki vásárol a Sparban?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egy ilyen világban, ahol minden fillért meg kell fogni, hogy engedheti meg valaki, hogy 10-15%-kal többet fizessen ugyanazon termékekért, amit nem sokkal messzebb megvehetne olcsóbban a Lidlben/Pennyben...

2022. nov. 21. 16:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

17


Ez nem igaz plázák aljában csak Spar van például Campona aljában helyből Tesco.

2023. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%
Lidlbe babakocsival esélytelen bemenni. Konkrétan nem lehet elférni. Egyszer próbáltam meg, de nem azokat a termékeket vettem meg amiket akartam, hanem amikhez odafértem. Alapból szűkek a helyek, nincs kis kosaruk csak nagy húzós, és folyamatosan tele az eladótér árufeltöltős raklapokkal. Úgyhogy részemről úgy döntöttem hogy menjen akinek két anyja van.
2023. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ilyen szempontból Aldi ugyanez, raklapok miatt csak egyedül megyek vásárolni még akkor is necces olykor elférnem a hűtött termékeknél pláne ( csak 54 kg vagyok szóval nem az a gond :D)
2023. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Újabb Lidl negatívum (esüszöm én lassan már úgy érzem, hogy szopni járok oda, de a férjem imádja a nosztalgia kiflijüket); az automata kassza súlyérzékelője túlérzékeny. Ha saját, nem nejlon hanem direkt erre való újrahasználható zacskóba szedem a pékárut, akkor nem fogadja el, hiába jót ütöttem be. Érzékeli a zacskók súlya közötti minimális különbséget.
2023. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

24 - es, hát ez érdekes mert nekem meg hibát írt ki (mint kiderült kb mintha csalni /lopni akartam volna), mivel nem érzékelte a fűszereket és ahogy rátettem az oregánót meg azt hiszem őrölt borsot bumm.

Hívtam ugye a dolgozót ilyenkor ő enged csak tovább, de egyenként ellenőrizte mindent lehúztam-e halál égő volt.

Kezdem rühelleni Lidl boltokat már az a húzásuk nincs kicsi kosár is agyamra ment, amikor eleve az összesben dög szűk a hely emberek, raklapok miatt de csak kocsival mehetsz be vagy a húzós mindenki essen át rajta sz@rral.

Hiába drágább Interspar szerintem vissza fogok szokni oda komolyan.

2023. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A Spar önkiszolgáló kassza is nehezen vagy rosszul (egyáltalán nem) érzékeli a nejlon zacskókat és a könnyebb termékeket sem. Ez nem Lidl sajátosság!


Én azt tapasztalom, hogy a Spar személyzet hatványozottabban bunkók, mint a Lidl vagy Aldi..... úgy tudom sokkal rosszabb a fizetés a Sparban így nem meglepő.



De tényleg igaz, hogy a Lidl/Aldi tele van üresen álló raklapokkal a sorok közepén.


Én inkább kerülő a raklapokat, mint hogy 800 forintot fizessek egy liter magyar tejért..

2023. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Sparban nekem sosincs gondom azzal ne mérne/ érzékelne valamit ellenben ott meg attól bolondul meg az ember mindenért dolgozót kell hívni pl.: kupon esetén (20%) és az csak adott napokon van = mindenki rá vár, aki ott fizet önkiszolgálóban szóval minden csak nem GYORSkassza ilyenkor. :D


Különben annyira nem fizet rosszul meg is lepődtem, suli mellett unokaöcsém most kezdett náluk mezei árufeltöltő és bruttó 350e + bérlet + 15% - kal olcsóbban vásárolhat [mondjuk ennek anyukája örül leginkább :D ] + SZÉP kártya meg jó ég tudja még mi.

Lidl/ Aldi esetén meg kasszázol is, hajnal 4-5 ha pékség részén vagy stb és alig ad többet kezdőnek.


Összességében van jó - rossz mindben az tuti ha vásárló az ember ha dolgozó.

2023. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!