Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy sok élelmiszerbolt zárva tart 24-én, míg mások nyitva lesznek?

Figyelt kérdés

dec. 12. 19:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
11%
24-én én már reggel 8kor be leszek tojáslikőrözve/kokainozva, felőlem akár a forma 1 is nyitva lehet, rohadtul nincs jelentősége.
dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmi gond ezzel, én már nem terveztem vásárlást 24-re. Aki előtte nem oldja meg az magára vessen.. de mindig akadnak károgók akiknek fájdalmas ha 1-2 napig nincs bolt.
dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
37%
#20 emelem kalapom az EÜ-sek előtt, de nem csak ti dolgoztok sokat. Van, aki nem csak előtte, hanem 24-én is dolgozik, aztán mégis megoldja valahogy a karácsonyt.
dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
88%
Örülni kell hogy nyitva lesznek.Mondjuk nekem nem téma itt a helyi bolt nyitva lesz még friss kenyér is szokott lenni.
dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
73%
23, akkor meséld el, ha 21-22-23-án reggeltől estig dolgozom, mikor oldjam meg. Nyilván, ami eláll, rég megvan. De nekem nem jár friss kenyér vagy gyümölcs? Este már esélyem nincs rá, 24-én reggel beszaladhattam volna érte. Nem egy plusz vaníliás cukor kell, hátha valami mást is szeretnék még sütni, hanem kenyér. Mindig is korábban zártak ezek az üzletek 24-én, amivel semmi baj nincs, legyenek otthon délután.
dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
88%

Én dolgoztam éjszakai mûszakban a Tecsóban az egyetem alatt.

1-2 seg.g részeg ember volt benn piáért, meg nagyon elvétve pár antiszoc arc meg fura munkarendben dolgozó.

De a bolt kongott az ürességtõl, nekünk árut kellett tölteni, kasszára csak óránként egyszer hívtak valakit.

Szerintem azóta már nem is 0-24 az a nagyteszkó.



Azt üzletpolitikáról meg azért tudjuk, hogy a bolt ha tehetné, ingyen dolgoztatná az embereket, ha az több bevételt hozna.

Emiatt azért nem árt törvényileg fogni õket, különösen a nagy cégeket, ahol a dolgozó csak egy tétel az excel táblázatban.



Az ünnepi bevásárlás idõszaka meg egy rémálom, ilyenkor a kereskedelemben mindenhol elszabadul a pokol pár hétre.



Most meg már ilyenkor ha tehetem, be se megyek.


Én emiatt már másfél héttel elõre csinálok egy online rendelést, abban szépen összeírjuk a párommal mi kell, és a lábam be nem teszem a boltba, mert nem akarom a hisztizõ gyereket, a borzalmas karácsonyi zenét, az ordibáló embereket hallgatni, meg manõverezni a bevásárlókocsival.


A liszt az liszt lesz amúgy is, a tartós tej az tartós tej, a cukor, a doboz keksz, a konzervek, a szörp, az üveg bor a vacsoránkhoz nem nagyon ingadozik minõségben, ezekhez tök felesleges ott lenni élõben. Legalább nem én cipelem.


A frissáruért meg a helyi kis zöldségest, meg a hentest keresem meg, hogy legyen szép a gyümölcs-zöldség, a tojás, a hús amit veszek.

dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
31%
Jól teszik, az ünnep nekik is ünnep.
dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
78%
Azokon a napokon, amikor este 7-ig dolgozol, be lehet vásárolni az Aldiban, Lidl-ben, mert hétfőtől szombatig általában este 9-ig vannak nyitva. Ha nagyon nem megy, lehet kérni házhoz szállítást.
dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
84%
28, jártál te vidéki aldiban este fél nyolc után??? Hol szállítanak házhoz kilenc után, mert kb arra érek haza a busszal.
dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
83%

Ha valaki persze mártírkodni akar, azt mindig meg lehet tenni. Ha valaki pedig megoldást akar egy problémára, akkor azt fog találni.

90 km-t ingázok a munkahelyemre, úgyhogy igen, szoktam Aldiban jár este, nem is mondtam, hogy mindenből nagy választék szokott maradni.

Továbbá a Tesco szállít este 10-ig.

dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!