Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Feleségemet szeretném egy...

Feleségemet szeretném egy ilyen kütyüvel meglepni, ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Ha esetleg ismeritek, beszámolhatnátok róla.

[link]


2015. márc. 18. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nézegettem ezt egy éve kb, sajnos szerintem annyira sok időt nem spórol, hogy megérje. :(
2015. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
90%

Fiatalok vagytok?

Ha nem vagytok még kellően belefásulva a családi életbe, akkor eszedbe ne jusson valamilyen romantikus, vagy szórakoztató jellegű kísérőajándék (színházjegy, könyv,vacsorameghívás, stb) nélkül ilyet adni neki, mert fordítva fog elsülni a dolog.

Ez ugyanis neki munkaeszköz lesz, hasznos, de a feladataira emlékezteti, és nem jelent neki többet, mint ha te egy kalapácsot kapnál.

2015. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt hogy valaha is elővenném a dobozából.
2015. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
40+ vagyunk. Azért gondoltam erre, mert sokat dolgozik és így könnyitenék rajta, egyébként nem nagy szakácsművész és nem is nagyon szeret főzőcskézni.
2015. márc. 18. 22:42
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
én sose használnám, vannak edények, minek mindenféle főzőkütyü
2015. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem örülne neki akkor:)
2015. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
81%

Munkaeszköz és fehérnemű a legritkább esetben jó ajándék. Előbbi csak a kötelezettségeire emlékezteti, utóbbit pedig a férfi valójában saját magának veszi.

Csak akkor vegyél neki ilyet, ha hobbija a házimunka és főzés. Pl. egy hobbicukrász örül konyhai eszköznek. Ez inkább közös befektetés, mintha egy szőnyeget vennél a lakásba. Másfelől furcsa az, hogy a feleségednek vennéd, mintha csak ő főzne nálatok. Ha ez így van, akkor inkább magadnak vedd, és úgy tálald a meglepetést számára, hogy mostmár minden másnap te fogsz főzni ezzel a kütyüvel. Az lenne inkább ajándék.

2015. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
12%

Utolsó, az asszony meg ezentúl minden második háztartási-műszaki hibát legyen szíves elhárítani ezentúl.

Szép dolog az egyenlőség, de ahhoz sok út vezet, a kölcsönös megbecsülés a lényeg. :)

2015. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
8: Én nő létemre szerelem a háztartási hibákat :)
2015. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
60%
És nem is vagy ezzel egyedül. Én csak azt mondom, hogy mindenki adja azt bele a közös életbe, ami természetesen fakad belőle, és nem kell feltétlenül minden tevékenységben mindkét nemnek részt vállalni, ha nem jön magától. Csak tudják értékelni egymás feladatát, és kiegészíteni egymást.
2015. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!