Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Feleségemet szeretném egy...

Feleségemet szeretném egy ilyen kütyüvel meglepni, ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Ha esetleg ismeritek, beszámolhatnátok róla.

[link]


2015. márc. 18. 22:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Szóval a nő főzzön, mert azt naponta-kétnaponta kell, a férfi meg fél évente 1x javítson meg valamit, mert jaj de megbecsüljük egymást :D:D szééép
2015. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó lenne:) Elvenné a főzés örömét!
2015. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
94%

Eszedbe ne jusson!!! Vidd el ebédelni, vagy vacsorázni, vegyél neki virágot, sétáljatok egy kellemes helyen, beszélgessetek, vidd el egy kiállításra, vagy egy filmre, amit nemrég említett neked, légy rendszeresen (és spontán) kedves vele! A tapasztalataim alapján ezek sokkal jobban bejönnek egy érett nőnek, mint egy doboz, amiben egy gép van. (Ezt 39 éves férfiként mondom.)


Ahogy többen írták, a multikukta sosem kerülne elő a dobozából.

2015. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Van ilyenem tök jó.


DE!!!! Nem ajándékozunk nőnek főzőeszközt, porszívót, mosdógépet, mosogatógépet, ha csak nem az adott hölgy a bejárónő!


Én mélységesen meg lennék bántva, mert azt sugallja, hogy a háztartási munka nő feladata.

2015. márc. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

nem idő spórolás miatt, hanem sokkal jobb ízűek a sültek benne, és szaftosak, alapból.


Én magamnak vettem, de ha ezt kaptam volna, nme örültem volna neki, már eggyel feljebb leírtam miért nem.


Egyszerűen tapló dolog háztartási gépet "ajándékozni", hogy utána a szíved hölgye azt használva szolgáljon ki?????


Majd kapsz tőlem purhabot, és rögtön állj is neki a munkának és szigetelj :)

2015. márc. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Értem én a jó szándékot, és a termék maga jó, ezzel sincs gond, csak az üzenettel. Kedves nejem, még ajáéndékba is olyant kap, amivel engem tud jobban kiszolgálni.


Hasznos eszköz, vedd neg csak úgy, és a nejedet lepd meg igazán csajos ajándékkal, nem kell drága ékszerre gondolni ( bár ha belefér...), Egy romantikus vacsora, dunai hajózás...


Az garantált, ha engem valaki egy porszívóval lepne meg, azt nem köszönné meg....

2015. márc. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Én a fejedhez vágnám. Ingyen szakácsnőnek nézed a nejed????
2015. márc. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlott háziasszony vagyok (40+), végignéztem a videókat, a hangzatos szövegek engem is belelkesítettek, de a végére azt látom, hogy ez nem is jó semmire. Az elkészítési idő ugyanannyi, és a főzésen kívül nem csinál semmit. A zöldségeket ugyanúgy nekem kell pucolni, darabolni, reszelni. Sőt a süti sütésnél még ki kell kenni a sütő oldalát is. Szóval én nem örülnék neki, eggyel több kacat lenne. Viszont amit megvettem és azóta is szeretem, az egy ilyen robotgép, amit főleg káposzta és répa reszelésre/gyalulásra használok, villámgyors, ezt megérte megvennem, ha esetleg még nektek nincs, szerintem vegyél ilyen robotgépet: [link] Persze van ebből többféle is, sőt láttam olyat, ami tud zöldséget apró kockákra is vágni, annak is lenne értelme.
2015. márc. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de ez nem kellene. Inkább vegyél egy Philips robot gépet, amelyik habot ver, dagaszt, turmixol és szeletel. Mellé pár szál virágot.

Annak örülni fog a feleséged.

Én is kaptam már háztartási gépeket, és soha nem jutott eszembe, hogy ez valamilyen célzás akarna lenni. A gépet a férj is használhatja, ha szokott főzni.

Nem értem azokat, akik szerint ez nem jó ajándék.

2015. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismeri és felmerült benne, hogy jó lenne egy ilyen, akkor jó ajándék. Különben nem vagyok biztos benne, h sikered lenne.
2015. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!