Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Illatos omlós csirkemell recept?

Illatos omlós csirkemell recept?

Figyelt kérdés

Olyan valakit keresek aki már készített, és jól is sikerült! Annyi félén van az elkészítése a neten, hogy nem tudom melyik az igazán jó. Kipróbáltam a tojásfehérjét, bele keményítő. Nem igazán lett ropogós, plusz még a recept szerint a húst nem is kellett fűszerezni, ezért elég íztelen lett. Csupán a bundájába, az előbb említett tojásfehérjés keményítőbe tettem sót borsot.

De olvastam olyan is, hogy víz-keményítő, vagy palacsinta tészta a bundája. Tehát melyik az igazi? Bevált receptet szeretnék. Köszi.


2011. jún. 17. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt szoktam csinálni: [link]


De a legtutibb ez: [link]

Én az erős pista helyett pirosaranyat használok.

2011. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2. receptet tényleg nagyon jó, rendszeresen készítek olyat. A lényeg, hogy a forró olajból kivéve rögtön tedd bele a mázba a husit és akkor lesz ropogós.
2011. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!