Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » VEgetáriánusként meghívtak...

VEgetáriánusként meghívtak minket egy iskolai szülőismerkedős szalonnasütésre. Elmennétek?

Figyelt kérdés
Nem akarok 25 idegennek magyarázkodni miért hozom a saját kajám nyárson, ill a gyerek is. (véleményeket erről nem kérek) de nem akarom hogy piszkálják, eleve nem gondolom hogy erről be kell számolnom rögtön mindenkinek.De a gyerek miatt meg lehet hogy jó lenne hogy részt vesz a mókában. Igazából nem igazán akarok menni kötelet húzni stb semmi kedvem bájcsevegni smúzolni, ez nem én vagyok, de most már a gyerek is számít.
2014. szept. 14. 14:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Szeretlek Magyarország!
2014. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
48%
Megírhatnád majd hogy sikerült a dolog!
2014. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmennék. :)

Én a szalonnázásokra sokszor viszek csirkét nyárson. Szerintem nem ciki, nem szeretheti mindenki a szalonnát. Főleg a gyerekek nem szokták szeretni. Ha egy nagy adag salátát viszel, még jófej is lehetsz, ha a többi gyerek is tud venni belőle. Vagy egyszerűen pogácsát viszel egy jó adaggal. Senkinek fel sem fog tűnni, hogy nem esztek szalonnát. Nem szeretitek, nem szereti a gyerek. Pont. :)

Smúzolni meg nem kell, de lehet benned egy egészséges kíváncsiság, hogy milyenek a többiek szülei, sokat elmond ez a gyerekről is (pl egyből látod, kivel érdemes ismerkednie a gyereknek és ki az, akinek a nevét meghallva már felállhat a hátadon a szőr :D )

Anyukámék mindig jól szórakoztak az ilyeneken, bár ők sem olyan kötélhúzós-zsákban futós típusok. Eleve, ha összeismerkedsz és összebarátkozol a többiekkel, több beleszólásod lesz az osztályprogramokba és minden másba is. Ha szimpi vagy a többieknek, jobban adnak a szavadra, mintha csak megjelensz a szülőiken tök ismeretlenül és azt sem tudják, kinek a kije vagy. Érdemes ezeken ott lenni, tanulságos lehet, hogy kinek a kijével ismerkedik és köt barátságot a gyerek. :D

2014. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
jól sikerült:) semmi fura nézés, semmi kiközösítés:) még érdekesek is voltunk:) szerencsére mindenki akkor evett amikor így nem volt az hogy most eszünk mind együtt. így nem volt gáz. de a szülői rész amitől féltem, hát:) akik ismerték egymást beszélgettek de ismerkedéstől ez távol állt. :)
2014. okt. 16. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!