Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a jövőt?

Megálmodtam a jövőt?

Figyelt kérdés

Ma olyan dolog történt velem amit pár nappal ezelött megálmodtam. Minden úgyanúgy történt mint álmomban.

Nem ez az első eset. Volt már rá többször is példa. Nem értem hogy lehet ez.. Álmodtatok már olyat ami késöbb megtörtént?


2010. júl. 16. 18:27
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Velem is szokott ilyen lenni.
2010. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
tuff nekem 1 hete volt ien meg 3 éve meg minden mindig álmodok minden 1 - 2 honapban szerintem
2010. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen- csak én balesetet álmodtam meg

:(

2010. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran a következő napom egy-két részletét "álmodom meg". Gyakran akkor ha sokat gondolkozok rajta (mi lesz holnap c. kérdés), vagy csak úgy spontán
2010. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de nem is példátlan. Én is sokszor megálmodok előre apróbb dolgokat. Pl volt, hogy valakitől hetekkel később szó szerint visszahallottam, amit egy álmomban mondott nekem, de több korábban megálmodott helyen és helyzetben villant már be, hogy hoppá. Sok közeli rokonom halálát is hetekkel, hónapokkal előre megálmodtam, mikor még semmi bajuk nem volt. Se előtte, se azóta nem álmodtam velük. Igaz, hogy így volt időm felkészülni, de piszokul xar érzés volt.
2010. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen egyik barátnőmel volt h beszélgetünk és azt mondta h megálmondta és többször is volt ilyen velem még nem történ...
2010. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!