Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom,...

Mit jelenthet ez az álom, egyáltalán nem furcsa kicsit ez?

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam, hogy a családunk és a nagynéném családja összejöttünk egy lakásra (ami a nagymamáméra hasonlított de nem lehetett az), ott volt még egy haverom is akitől mostanában elhidegültem (én úgy érzem nem én tehetek róla elsősorban), de vele voltam egy szobában külön a többiektől. Egyszer bejött hozzánk anyukám, és mondta hogy nem köszöntöttem meg az egyik jelenlévőt a névnapja alkalmából (ami már több napja volt). Ekkor én azt válaszoltam, hogy mit érdekel ez engem, velem sem foglalkoznak mások (a “haverjaim” sem mind). Erre a szobában mellettem ülő haverom elkezdett sírni, és nekem felhántorgatni hogy én miért öltem meg őt egyszer Minecraftban (??? ezen én inkább röhögök), ezzel arra utalhatott hogy én őt lenézem (de szerintem amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten), és kizavart a szobából. Én kimentem és a többieknek elmondtam mi történt és az idegességem miatt elkezdtem szétttépni papírokat. Ekkor ébredtem fel tehát eddig tartott.


Volt az álomban más dolog is de azok nem lényegesek meg nem is nagyon emlékszek rájuk. A haverommal amúgy sose volt túl mély kapcsolat, de régebben jobban megvoltunk.



2022. aug. 7. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked a haverod kapcsolata az fix. Szerintem az lehet benned mindenki leszar és ellened van, haverodat pedig e miatt is veszítetted el. Én azt javasolnám neked írj rá a haverodra kérdezd meg hogy van. Veszíteni biztos nem fogsz ezen.
2022. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik, mert felületes volt, csak kicsit bosszant hogy más emberek felé fordult (amúgy irigy típusú vagyok sajnos). Amúgy elég kocka és szinte csak játékokról beszél az új haverjaival. Nem írok rá, már lezártam ezt a műsort.
2022. aug. 7. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem más az ok, de így világos
2022. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fura, nekem már volt rosszabb álmom.
2022. aug. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!