Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom egy régi...

Visszatérő álom egy régi otthonról, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Év elején adtuk el a lakásunkat. Nagyon kevés ideig éltünk bent, szinte csak nehézségeink voltak, amíg ott laktunk. Kb. 1 évig éltünk ott, majd elköltöztünk egy évre nagyszülőkhöz (míg az újat kerestük, és építkeztünk), és most már néhány hónapja az új, saját, szeretett házunkban lakunk.


Azonban mióta beköltöztünk a saját házunkba, az alábbi visszatérő álmom van a régi lakásunkkal kapcsolatban (hozzátenném, míg a nagyszülőknél laktunk, nem álmodtam ezt soha):


Visszamegyek a régi lakásunkban, tudván, hogy ott az a személy lakik, akinek eladtuk a lakást. Nálam a régi kulcsom, és remegve lépek be az ajtón, remélve, hogy nincs otthon. Mikor meggyőzödöm róla, hogy nincs otthon, elkezdek hétköznapi dolgokat végezni a lakásban. Elmosogatok, lezuhanyzom... stb. A bútorok megváltoztak, a lakás már nem úgy néz ki, ahogy otthagytuk. Amíg ott vagyok, folyamatosan görcsben van a gyomrom, hogy nehogy hazaérjen a tulaj, hiszen tudom, hogy én már nem ott élek, de mégis ott vagyok.



2022. szept. 18. 23:41
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:
fura volt ezt olvasni, mert nagyon hasonló visszatérő álmaim vannak/ voltak. szinte pont ez játszódik le. a különbség az, hogy én szerettem azt a régi lakást és vissza is sírtam. nekem hiányoznak dolgok onnan, én azért álmodom ezt, és ezt tudom is. talán neked is van valami ami hiányzik belőle? nem konkrétan a lakásból, de valami azért csak lehet ami téged is állandóan visszahúz oda. ( ha titokban visszamész )
2022. szept. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!