Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy egy barátom...

Azt álmodtam, hogy egy barátom elhívott randizni, vajon adhat aggodalomra okot?

Figyelt kérdés

Na jó, az a helyzet, hogy egy barátomnak nevezni kicsit túlzás.


Mindig csak reggel találkozunk, már egy pár hónapja, elszívunk egy cigit, kicsit beszélgetünk és elválnak útjaink. Kedvelem a srácot, mert hasonló a mentalitásunk, meg tényleg jóarc, a halvérűek között, akikkel egyébként egy városban élek.


TLDR; Bírom a srácot, mert jó arc.



Azt álmodtam viszont, miután felköszöntött nőnapon, hogy egy szál rózsát kapok tőle és elhív egy randira. Talán fontos információ, lány vagyok és leszbikus. Nagyon kedvelem, mert szerintem menő, meg minden, de semmit nem tudnék vele elképzelni (alig beszélünk egy nyelvet, a srác ukrán, viszont annyira nem tud németül, hogy mély és tartalmas beszélgetéseket folytassunk).


TLDR; Azt álmodtam (én, 16 L/L), hogy az ukrán (fiú) haverom elhívott randizni.


Előre is köszi a válaszokat!:))



2023. márc. 10. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nos, leszbikus vagy, írod. Ezek szerint fiuval soha nem voltál együtt? 16 évesen azért ezt így kijelenteni kategorikusan, szerintem még korai. Jelen korodban a lányokhoz vonzódsz inkább, mondjuk igy.

Az álmod a vágyadat jelenitette meg. Valamiért vágyódsz arra, hogy a fiú vágyjon rád. Vágysz az udvarlására, kozeledésére. Jelenleg a lelked másodlagosnak tartja, hogy ukrán, kevésbé beszéli a nyelvet stb. Szerinted tetszel neki, adott ilyen jeleket?

2023. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Remélem nem bánod, ha elárasztalak az információkkal, ha már voltál olyan segítőkész és kommenteltél.


Hát... konkrétan szexre sosem került sor, viszont másra igen. Határozottan nem élveztem, az egész erőltetett volt, féltem neki bevallani, hogy nem vált ki belőlem semmit, a végére pedig teljesen megundorodtam a férfitól (és a férfiak általános mentalitásától), nem, nem a higiéniája miatt. Kifejezetten kerülöm az érintkezést velük, mert a legtöbbjük nagyon kényelmetlen helyzetbe hoz.



A kivételek, nos ők a barátaim. Ez az ukrán fiú... inkább fiatalember, az egyikük (bár nálunk nagyon minimális a fizikai kontaktus). A többi srác, aki megértette, hogy az ég világon semmit nem akarok tőle, ezért vagyunk jó barátok.



Na most ő... egy érdekes teremtés. Kedvelem, mert az otthonomra emlékeztet. Zsivány, nem ilyen kis beszari, mint a legtöbb (német) osztálytársam. Én látnám magunkat úgy, mint a régi magyar barátaimmal, amikor együtt hülyéskedtünk, de hogy megcsókoljam, vagy kézenfogva menjünk? Nem. Soha.


Elég nehéz megmondani, hogy tetszem-e neki. Mint mondtam, érdekes egy teremtés. Nem akarok sztereotipizálni, de (így könnyebb elmagyarázni) olyan igazi kelet-európai. Általában nem mutatja meg az érzelmeit, viszont az apró gesztusaiból ítélve kedvel engem. Emlékszem, egy párszor még arra is rávettem, hogy mosolyogjon.


Nem tesz soha egyetlen megjegyzést sem a külsőmre (az emberek általános reakciója a botránkozás, punk vagyok), nem követi görcsösen a szabályokat, az első pillanattól fogva mindig megkérdez engem, uogy hogyan telt a napom/hétvégém, milyen óráim lesznek aznap.



Sokáig láttam őt az iskolába menet, aztán egyszer valamiért odamentem hozzá. Azóta minden reggel találkozunk, de ez igazán főleg rajta múlott. Ő kezdett el engem kérdezgetni, hogy hogy hívnak, honnan jövök, hány éves vagyok, ilyesmik. Nagyon semleges dolgokról szoktunk beszélgetni, de hálistennek egyre többet mosolyog, eleinte nagyon nem nézett a szemembe, most már azt is.



Ritkán nap közben beszélgetünk az interneten, de ezen kívül semmi. Meg felköszöntött nőnapon, elmesélte, hogy Ukrajnában ez nagyon fontos, nagyra becsült ünnep.



Szóval én ebből főleg azt látom, hogy csak kedvel. Mint a kérdésben is írtam, én nem tudom magunkat együtt elképzelni. Csak ilyen "partners in crime" módon, ahogy nálunk szokás mondani, "vele mennék bűnözni", mert tudom, hogy nem dobna fel.



Neki még nem említettem semmit a szexualitásomról, mint ahogy általában senkinek, akivel barátkozni akarok (nem szeretem nagy dobra verni, de ezt itt fontosnak tartottam megemlíteni, meg egyébként is anonimként tettem ki a kérdést). De olyan már történt, hogy véletlen valamit rosszul mondott és ugrattam vele "Ó igen, a feleségeddel? Ejha [a srác neve] te aztán nagy májer vagy, tizenhat évesen feleséggel!"


Mivel kinevetett és annyit mondott, hogy nem, gondolom nincs senkije. Vagy csak nem kötötte az orromra, ahogy én sem az övére.

2023. márc. 13. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos,,az hogy 16 évesen még nem élvezed a férfiak kozeledését, nem jelent semmit. Jelentheti azt is pontosabban, hogy még nem vagy érett rá 16 évesen, és ez a világ legtermészetesebb jelensége.

Megkerdezhetem, hol van ez a hely, ahol nemet osztálytársaid vannak? 0rszágrészt elég mondani...

Ezzel az ukrán sráccal akár egy kibontakozo szerelem is lehetséges. A most következő nyár talán el fogja dönteni, mivel előbb utóbb valamilyen irányban el fogtok indulni. Tartósan én nem annyira hiszek a fiú lány/férfi nő barátságban. De ettől persze ez még létezhet.

2023. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudatalatti megis a kukira vágysz
2023. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, gusztustalan vagy. A kérdésem sehol nem a "kukiról" szólt, maximálisan egy randevút említettem benne. Egyébként nem álmodtam meg, hogy elfogadom e, vagy sem.
2023. márc. 16. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező nem vagy leszbikus azok alapján amiket leírtál. Csak eldöntötted magadba, hogy te leszbi leszel, mert volt egy sráccal egy rossz tapasztalatod.


A lányokról semmit se írtál. Egyértelmű, hogy a rossz tapasztalat miatt, tudatosan eldöntött kérdés volt az irányultságod, de valójában azt se írtad, hogy lányokkal volt-e tapasztalatod.


Tudod mit jelent az álmod? Azt hogy tudat alatt vágysz erre a srácra, csak magadnak sem tűnik fel, nem veszed észre tudatosan. Magyarán a nyilvánvaló neked nem az, mert tudatosan nem tudod, csak a tudatalattid persze jelez.

2023. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as miért érdekel annyira, hogy hol van ez a német osztályrész ország rész helyileg?


A kérdés szempontjából szerintem irreleváns, és ha meg kamu kérdés akkor is irreleváns. Ha valakinek az jó hogy unalmába kitalál dolgokat, akkor előbb utóbb úgyis elfárad.

Ha meg igaz, akkor meg adtál neki egy releváns választ, de az hogy helyileg hol van ahhoz kinek és mi köze?

2023. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi abban guaztustalan hogy egy lany vagyik a f*szra? Ja mert te leszbi vagy? Vagy csak azt hiszed magadról, aztan azt se tudod igazaból mi vagy

Mondogatod, mondogadtod aztan fingod sincs arrol ki vagy valojában

2023. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as a stílusodon legyél szíves változtatni. 16 éves kislány ír, válogasd meg a szavaidat, még akkor is ha a kislány elszív néha napján egy-egy koca cigit, bár az elgondolkodtató, hogy szerzik be vagy kivel szereztetik be, mivel kiskorú nem vehet cigit.


A szüleid tudják, hogy cigizel?

2023. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na akkor, kedves kommentelők, egy pár dolgot hadd meséljek még.


Kedves hatos, a lányokról nem írtam semmit, de igen, csókoltam már lányt. És igen, egyértelműen különbséget fedeztem fel a kettő között. Gondoltam nem kell senkinek bizonygatnom, hogy vonzódom a nőkhöz, térden állva esedezem bocsánatotokért (remélem érzitek a vitriolt), amiért nem kezdtem el ömlengeni. Igen, udvaroltam már lánynak, igen, randiztam már lánnyal, igen csókoltam már lányt és mind-mind tetszett.


Kedves nyolcas, az a gusztustalan benne, ahogy kifejezed magad: a kérdés nem a faszra vágyásról, hanem egy randiról szólt (jelenleg határozottan NEM érzem úgy, hogy bárkinek is a farkára vágynék). Ettől függetlenül TELJESEN normális, hogy valaki tiniként még keresi önmagát és soha nem állítottam, hogy örökké ezzel a stílussal, ezzel a véleménnyel és ezzel a mindennel fogok maradni (lásd: a szexualitás az egy fluid dolog, unalmas lenne az élet, ha mindig mindent előre tudnánk).



Utolsó, a cigaretta nem központi eleme a kérdésnek, nem tudom, te hol, vagy mikor nőttél fel, de elég régóta nem probléma senkinek, hogy kiskorú létére legyen cigije/fűje, akár keményebbje. Nem egy jointot rántottam el suli előtt, hanem egyetlen árva szál cigit. Az senkinek ne szúrja már a szemét. Ha meg mégis, az az ő baja, én nyugodtan élek. Igen, tudják. Nálunk nem szokás titkolózni.



Nem az a kérdés egyébként, hogy vonzódom e a nőkhöz. Abban egészen biztos vagyok. Hanem az, hogy a fériakkal mi a helyzet. Mint mondtam, főleg barátként tudom magam mellé elképzelni. De olyat, hogy megcsókolni, lefeküdni vele... nem.



Nekem egyébként is hiányzik az ölelés, mivel főleg így fejezem ki a szeretetemet, hajlamos vagyok egy-egy ölelést, vagy más apró érintést túlmisztifikálni. Szexuálisan nem érzem, hogy úgy vonzana, mint mondjuk egy nő.

2023. márc. 16. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!