Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura álom, mit jelenthet?

Fura álom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Először azt álmodtam, hogy 2 férfi meg akar ölni az egyik mintha a párom lett volna a végén el is vágták a nyakamat. Láttam magamat kívülről, ahogy össze csuklóm és éreztem ahogy "meghalok". Még arra is gondoltam, hogy van egy kis időm amíg el vérzem. Utána meg azt álmodtam rá pár napra, hogy a nagyim aki már nem él azt jósolja nekem, hogy nem pár napon belül meg halok. nem emlékszem pontosan de úgy rémlett mintha 2-3 napot mondott volna. Ez nem mostanában volt csak aggasztott a dolog.
2011. aug. 23. 22:52
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
Mint az álmok általában: semmit.
2011. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy semmit. :)
2011. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát... lehet hogy jelentése van, de az is lehet hogy nincs.


Vannak olyan rossz szellemek akik nagyon erősek és az álomba való behatolás a specialitásuk. Talán ilyen okozta.

2011. aug. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyenre gondolok hanem olyanra hogy miért éppen azt álmodod például ha valakit ütsz de nem fáj neki és olyan mintha gyenge lennél akkor az azért van mert zavar téged valami abban a személyben amit nem tudsz megváltoztatni.
2011. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:

23:29-nek:

Az álmoknak nincs jelentése, nincs értelme, egyszerűen egy nagy halom emlékkép és fantázia kotyvaléka.

2011. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
42%

Én sem hiszek az álmokban, de velem is megtörtént már, hogy azt álmodtam, hogy holnap felelni fogok!és tényleg!Lehet, hogy csak véletlen, de úgy is fel lehet fogni, hogy valóra vált.


Ez az álom szerintem azt jelenti, hogy az egyik "barátod" valami olyat fog tenni veled, ami neked rosszul fog esni, és minden kis alkalmat meg kell ragadnod a jövőben, hogy szép életed legyen!

Azt mondtad, hogy a nagymamád halott.Lehet, hogy üzenni akart neked, hogy éld boldogan az életedet, mert olyan gyorsan elrepül, mintha 2-3 nap lenne!


Amúgy ezt most csak úgy kitaláltam...

:)bocsi

2011. szept. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az álom válik valóra... Elég egy kis információ sőt például a tanár vagy akárki mondta hogy felelni fogtok de te nem figyeltél sőt nem is emlékeztél rá. Viszont az álomban ez megjelenhet... stb...
2011. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!