Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa dolgokat álmodok,...

Furcsa dolgokat álmodok, valaki meg tudná fejteni kb mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Az első amit leírok az már megfejtődött nagyjából, egy új személyt jelentett az életemben de magát a sztorit nem értem.


1. Apu egy öreg házhoz vitt és ott kitett hogy várjam meg. Esett az eső. A ház kívül belül, minden négyzetcentiméterén újságpapírral volt kitapétázva, mintha csak azért lenne úgy hogy ne ismerjem fel. Vártam, teljesen feketében voltam, leültem. Odajött hozzám egy kiscica, fülsüketítően nyávogott de mikor megsimogattam abbahagyta és utána vele időztem az esőben. Mikor egyszer hátranéztem 4 goth jött ki az épületből zsákokat vonszoltak, én meg megijedtem tőlük és sikítottam, mire kinevettek. 4-en voltak, 3 srác és egy csajszi aki megkérdezte tőlem hogy nem-e megyek el hozzájuk majd, mert ott csinálnak valamit azzal ami a zsákokban van. Az egyik srác nagyon ismerős volt később rá is jöttem hogy honnan de a csaj is és nem jöttem rá. A másik kettő arcára nem is emlékszem. Utána nagymamámmal voltam, egy istállóhoz mentünk, fehérben voltam, jókedvű voltam és sütött a nap, kellemesen fújdogált a szél és szaladgáltam. Mikor megláttam hogy ők négyen fent vannak a padláson és ott fogalmam sincs hogy mit csináltak de mikor lejöttek nagyon durva volt, mind a négyen öregek voltak és ráncosak, és itt emlékszem arra hogy egy másik srácból is láttam valamit, az ujjait de azok meg el voltak rohadva. Úgy riadtam fel. Nem tudtam meg hogy mi volt a zsákokban.


2. A barátommal régi lakatlan házakat jártunk be amikor hirtelen eltűnt a hátam mögül. Kerestem mindenfelé és bementem egy másik házba, és az emeleten megláttam egy kisfiút. Elkezdtem futni, az ellenkező irányba. Rövid barna haja volt, nagyon sötét tekintete, ilyen semmibe meredő, és szomorú. Fekete pulcsiban és farmerban volt olyan 8-9 éves lehetett. Utolért, és megkérdeztem tőle hogy hogy nem látta-e a barátomat, azt mondta de, van itt valaki aki bedobta abba a lyukba aztán ÓLOMTÉGLÁKAT dobált rá... Meg sem bírtam szólalni. Mire a kisfiúnak vörösen elkezdtek izzani a szemei és csak annyit mondott: Vicceltem, én voltam.

Belelökött a gödörbe ami fogalmam sincs hogy került oda de egyszercsak benne voltam. Össze voltak láncolva a kissrác lábai de odaállt a gödör fölé és elkezdett hajigálni valamivel ami pille könnyű volt, de téglák voltak, csak nem tudom miből. Lent feketeség volt, innentől nem emlékszem semmire.


3. Kitört a 3. világháború és apuval mentünk ki Erdélybe. Utána annyira emlékszem hogy egyik barátnőmmel lovagolunk a rengeteg katona közt de a tömeggel szembe egy keskeny út szélén. Mindenféle színű egyenruhában voltak, zöld piros, fekete, minden volt.

az álom 2. része: Pécs, egy 10 emeletes lakóház padlásán vagyok, mellette a écsi 25 emeletes szellemház. A két házat összekötötte egy vékony kis palló, a 10 emeletesben laktam én a másikban a barátom. Át akartunk menni egymáshoz a pallón de mielőtt sikerült volna megláttam hogy a padláson van egy macska fejű disznó, ami meg volt kötözve és szerencsétlen a saját trutyijában fetrengett. Születtek kölykei is, de azok normális macskakölykök voltak csak kicsit nagyok. Szürkék voltak, de mikor sorban végigsimogattam őket feketék lettek.

Az álomban végig közrejátszott egy boszorkány aki egyfolytában szivatott...sok személyt megduplázott vagy tárgyakat tüntetett el...ez annyira gondolom nem lényeges, csak felidegesített



2013. ápr. 2. 10:50
 1/7 anonim válasza:
túl sok horrort nézel, ez pedig teljesen eltorzítja szegény agyadat
2013. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szinte egyáltalán nem nézek filmeket és nem is tv-zek...köszipuszi.
2013. ápr. 3. 21:40
 3/7 Wolfox20 válasza:

Most miért, én meg álmomban síelés után akartam megvenni Bill Gates lovát a piacon....900.000 ft-ért. Szóval szerintem semmi jelentése nincsen az álmok nagy részének.

Viszont a második álmodban, annak a fiúnak a beszólása:Vicceltem, én voltam. XDXDXD ezen ledöbbentem, mert az én álmaimban, még soha senki nem szólalt meg.

2013. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az enyéimben igen, de nem emlékszem soha hogy milyen volt a hangja csak arra ahogy mondta, hangsúly meg ilyesmik.
2013. ápr. 5. 03:30
 5/7 anonim ***** válasza:
én meg folyton megmentek valakit álmomban,szárnyam van,repülök velük fénylek,és hüllők védelmeznek,romos épületekben mászkálok,repülök,kígyók hajolnak meg előttem,és az utcán egy idősebb szakállas férfi,megáll,majd azt mondja "Egy fényes jövevényt vár",majd rám néz,és azt mondja,te vagy az!,majd űrhajók,csatáznak fent az égen,és egy tigris játszadozott ott,és én azt mondtam,csak úgy,na húzzunk innét,erre vissza válaszolt,hogy"szerintem is"??!?!?meglepődtem,h vissza szolt,de pont felébredtem,abban a pillanatban,hogy kimondja,"szerintem is" Mégis kinek furcsább,az álma?Ez mind vesszővel elválasztva,külön,külön álom részlet!aminek nagy jelentőséget adok,mert,mindig ilyesmit álmodok! :. hüllő,fény repülés,az arany fényű szárnyaimon,a jellegzetes bennük,némelyik az idővel is játszik,hozzá tenném,az épületek többsége,ugyan azon a területen fekszik,minden álmomban,csak pár utcával arrébb,és pár alagúttal,és némelyiknél erdőkkel,hidakkal! Még az egyik jellegzetes álmom,hogy,egy nagy rozsdás ágyú,egy hosszú vas állványon,ami a földön ki van terítve,30*30 m es körülbelüli mérete,és azon áll az a furcsa ágyú,majd a kép bal oldalán nagy magas épület,amiben bent is voltam,ennek az ágyúnak jobb oldalán erdős rész volt,és sokkal az ágyú zónája előtt is erdő,kis faházakkal,majd fenn az égen a hold,erősen világít! Ezt mind felülnézetből álmodtam,és gyönyörű látvány volt,és az ijesztő az volt,hogy belenéztem egy távcsőbe,majd furcsa repülő tárgyakat láttam lebegni,akik repültek,és ahogy nagyítottam,egyre inkább szivar alakú járműveket láttam,nagyon meglepő volt.
2013. ápr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-Előbbi válaszadó vagyok! -Mintha volna össze függés, az álmok között,amiket sorozatban álmodok...ha írnátok valamit ,vagy kérdeznétek,csak írjatok! Üdv:.Attila! :)
2013. ápr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok ezekkel a megálmodott helyszínekkel hogy valahol a világban egészen biztosan létezik pont ugyanilyen. én is álmodtam már helyeket és egyszer volt hogy deja'vum volt mert pont egy olyan helyen jártam és álmomban láttam már a helyet....
2013. ápr. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!