Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa almom volt. Mit...

Nagyon furcsa almom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
azt almodtam hogy egy istalloban voltam ahol kiscsibek voltak es oket terelgettem. Aztan egyszer csak repultem a levegobe es fentrol lattam hogy volt ott kb 10db kiscsibe. Es ment felejuk egy csibe, ami igazabol kigyo volt csibe testben. Megolt egy kiscsibet en meg megoltem a kigyot, aki ugy nezett ki mint a tobbi csibe, nem tudom hogy honnan tudtam, hogy kigyo. Aztan egy nagy medencenel voltunk sokan, ugraltunk szorakoztunk a vizben. Egyszer amikor a vizbe ugrottam es lemerultem nem tudtam feljonni, nagyon sokat kinlodtam mire sikerult. VALAMINT van egy parom nagyon szeretem, egyutt elunk. visszatero almom, hogy nem tudom, hogy kivel vagyok egyutt es gondolkozok hogy az xy vagy a yx lehet? Mire rajovok hogy es mondom: hat persze..jaj de nagyonszeretem.. Mit jelenthet ez a ket alom?
2013. ápr. 29. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A kiscsibés olyan anyás-felelősséges álom (tyúkanyós). Vagy az anyaság mozgolódik benned konkrétan, vagy ahhoz hasonló felelősséget érzel másokért, akiket terelgetsz, vigyázol rájuk, elhárítod a veszélyt a fejük fölül. Biztos rád tartozik ez a felelősség? Nem veszel olyat magadra, ami nem a te felelősséged...?

Sok szorongást érzek ebben is s a medencésben is.


Hogy a párod nem jut eszedbe: talán be nem vallott kételyek, hogy illetek-e egymáshoz.


Hozzáteszem, valójában a TE asszociációid mentén lehet ám álmot fejteni, ezt most csak én idegondoltam, ha mond neked valamit, jó, ha nem, engedd el.

2013. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom.. (sajnos) teljesen igaz ram amit irtal !!
2013. ápr. 29. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Magadra veszel minden felelősséget, amit nem kellene...?
2013. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sokszor gondolkozom rajta hogy szeretnek babat. Szorongas van bennem, mert a csaladommal osszevesztem a parom miatt, es nagyon bant. Es felek, hogy egy baba olaj lenne a tuzre:(
2013. ápr. 29. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
és esetleg attól is félsz, hogy a családodnak talán igaza van, és tényleg nem való hozzád a párod... és akkor milyen lenne a családi élet...?
2013. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, attol nem felek hogy igazuk lesz..
2013. ápr. 30. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!