Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elobb almodtam es felriadta...

Az elobb almodtam es felriadtam. Ezen a heten elhunyt 2 kiscicam. Es róluk. Ultem a kiscicam mellett o meg rakapaszkodott a hatamra. Beleharapott es tepte. Ez milyen alom? Van jelentosege?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szomorú vagy a veszteségtől, sajnálom.

Az állatok szeretete ragaszkodás - ez a képből kiderült. Álomban viszont nem fáj semmi, nincs fizikai fájdalom, nem bántani akart a cica, kifejezni ragaszkodását.

2016. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sokáig azt álmodtam hogy a kutyám él. Az ilyen előfordul. Olyanra nem emlékszek hogy álmomban meg is támadott volna. Lehet hogy magadat hibáztatod azért hogy már nincsenek?
2016. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kórházban voltam és azt álmodtam, hogy az agyamban fekszik a labamnal a kutyusom és utána másnap mondtak meg anyuek, hogy elajandekoztak valakinek, mert nem fogok tudni foglalkozni vele. :(
2016. szept. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem most halt meg 2 éve a kedvenc kutyusom.Akkor kaptam meg amikor kb.1 éves voltam és mondig is imádtam.10 éves koromra lett 1 daganata.11 éves koromra már kettô .Egyszer amíg én iskolába voltam a szüleim elvitték állatorvoshoz mert már hetek óta könyörögtem nekik hogy vigyék el mert meg fog halni.Az orvos elôször azt mondta semmi probléma megmütik es minden rendben lesz.Aztán egyszer csak meggondolta magát hogy ez megsem olyan egyszerü, ès ugy dontottek hogy elaltatjak.
2016. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!