Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok 2012. decembe...

Ti mit gondoltok 2012. december 21-ről?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek,mert én hiszem,hogy valami történni fog.

Az elmúlt hónapokban nem történt semmi.

Úgy gondolom ez a vihar előtti csend.

És amúgy is túl sok a véletlen,értem ezen,hogy szerepel a dátum a Bibliában,a Szent Koronán,A Maják....stb.



2012. máj. 21. 10:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Péntekre fog esni,és ez nagyon jó lesz.Ugyanis pénteken rövidített napom lesz,és utána már csak januárba megyek melózni...
2012. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
80%
Tudod, mi fog történni? A sok idióta, aki bevette ezt a világvége-baromságot (amit amúgy pont ők kezdtek terjeszteni tévedésből) elkezd randalírozni, és világszerte okoznak majd kisebb-nagyobb balhékat. Aztán persze nem történik semmi a világgal, és ott állnak majd megszeppenve a romok közt.
2012. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
84%
Találtak olyan maya naptárat, ami 7000 évre előre megmondja a bolygók állását. Ha azt gondolták volna, hogy párszáz év múlva vége a világnak, nem számolták volna tovább. Mindazonáltal azt mondják, hogy vannak a Földnek ciklusai, de sztem azoknak sok 100 vagy sok ezeréves átfutásaik vannak. Nem lesz semmi 21-én.
2012. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekel, hogy történik-e valami, vagy sem. Ha meghalunk, akkor meghalunk, nem tudsz vele mit kezdeni. Következmény: kár rajta agyalni, majd akkor ráérsz pánikba esni, amikor jön a halál. Ha nem halunk meg és megy minden tovább, akkor sem tudsz mit csinálni, tervezed tovább az életed. Következmény: éled ugyanúgy az életed, ahogy eddig és kész.
2012. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
63%

Azt nem tudom,hogy ezen a napon mi lesz,de annyit tudok,hogy mostanában az életemben mindig olyan jelek vannak amik arra adnak okot,hogy amit ma még nem tettem meg,azzal iparkodjak megtenni mert már nem sok időm van hátra

A Bibliába nem található meg ez a szám,és ez a dátum sem.Inkább azt mondta Jézus,hogy sem a napot,sem az évet nem tudhatja meg az ember,hogy mikor lesz mindez egyedül csakis az Isten

2012. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
84%
Nagy buli lessz,akkor lessz az egik legjobb haveromnak a 23-ik szülinapja!semmi erdekesebb nem fog törtenni :DD
2012. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
84%
Nagy buli 19. szulinapom :D 21. meg halunk buli lesz :D xD kül meg 1 hete meg fel tartak 1 uj Maja sirt es ott nem irt viagveget 2012 re :D szallll nyugi van mert mas szamrendszeres jegyzeteket talaltak.szivesen linkelnem ahol ir rolla de mar nincs meg :S
2012. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
73%
Én remélem, hogy lesz valami. Különben úgy is gondolom, hogy biztos lesz valami.
2012. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
88%
Az fog történni, hogy ideges leszek, mert eszembe jut, hogy még karácsonyi ajándékokat kell vennem.
2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
25%

Belépünk a Foton övbe!


[link]

2012. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!