Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok 2012. decembe...

Ti mit gondoltok 2012. december 21-ről?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek,mert én hiszem,hogy valami történni fog.

Az elmúlt hónapokban nem történt semmi.

Úgy gondolom ez a vihar előtti csend.

És amúgy is túl sok a véletlen,értem ezen,hogy szerepel a dátum a Bibliában,a Szent Koronán,A Maják....stb.



2012. máj. 21. 10:54
1 2 3 4
 21/36 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

Az egész el van halasztva egy nappal!


A barátnőm megígérte, hogy ha nem lesz semmi dec. 21.-én, akkor lesz.op, így hát addig könyörögtem és imádkoztam az Úrhoz, míg belement, és egy nappal elhalasztotta a világvégét.


Úgyhogy nem 21.-én lesz, hanem 22.-én!

2012. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
45%
Jönnek a reptoidok.
2012. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
60%

nem lesz semmi . Chuckit megkértem hogy ne most decemberben üssön teli erőből a Földbe , csak pár száz év múlva . Úgyhogy nem kell aggódni .



Chuck Noris bátyja

2012. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
7%
Jönnek a Reptoidek.
2012. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
74%

Akármi is lesz az lesz,és változtatni nem tudsz rajta.

Viszont addigra betöltöm a 18-at.

2012. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 fairi1 ***** válasza:
73%

Milyen Szent Koronán szerepel? Bibliában sincs semmi 2012-ről. maják sose mondták hogy világvége lesz, értelmezési hiba, több cikk jelent már meg erről. persze pénz reményébe mindenfélét kitalálnak az emberek, ez is üzlet! Csak páran felkapták ezt a dátumot és pénzt csináltak belőle, hány és hány film jelent meg,hány könyvet írtak már?

Mikor 2013 fogunk írni csak egy jót fogunk röhögni azokon akik hittek bele. 2000-e is volt egy ilyen pánik, és nézzünk ide, 2012 is eljött.


Elmúlt hónapokban pont ugyanannyi történt mint máskor, pár polgárháború kitört, pár katasztrófa, pár szerencsétlenség vagyis semmi szokatlan.


Az emberi civilizáció bukása egy folyamat lesz, elképzelhető hogy majd utódaink sok-sok év múlva visszadatálják 2012-re ennek kezdetét, de kétleném hogy bármi szokatlant észre vennénk december 22-én majd.

2012. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Nos én egy szóval sem mondtam,hogy világvége lesz,mert biztos nem lesz.

De megérkezhet a Nibiru,mely igenis létezik.

Vagy akár kitörhet a Yellowstone vulkán.

Itt vannak még a pólusváltások és a napkitörések.

És nem kizárt egy földönkívüli támadás sem,mert biztos vagyok benne,hogy ha a N.A.S.A. nem titkolna el mindent,nem lennénk ilyen hitetlenek.

Ma az emberek 90%-a csak abban hisz,amit lát.

Kár,hogy csak az agyunk 5%-át használjuk,ez is vajon miért van blokkolva.

A Szent Koronán pedig szerepel a dátum-2012 sőt 2030 is.

A Bibliában is szerepel bár nem számmal,hanem elrejtve a sorok között,ezt egy újságban olvastam.

Én nagyon örülnék egy katasztrófának,mert

1.sokan vagyunk

2.már a pénz uralja az embereket

3.hazugságokra épül minden

4.ez már egy rossz világ


És ez ismerős-

Egy pásztor kihajtotta nyáját a faluból távolabbra, és a következő tréfával töltötte az időt: hangosan kiáltozva segítségül hívta a falusiakat, mímelve, hogy farkasok támadtak a juhokra. Kétszer-háromszor meg is ijedtek a falusiak, és előrohantak, de aztán nevetve távoztak. Végül azonban történetesen tényleg megjelent a farkas, és nekiesett a nyájnak. A pásztor segítségért kiáltott, de a többiek azt hitték, hogy szokása szerint csak tréfál, és nem sokat törődtek vele. Így aztán elpusztult minden juha.


Még ez is valóra válhat.

2012. máj. 22. 10:42
 28/36 anonim ***** válasza:
72%

Hollywoodban összetörik egy álom, egy film-alapötletnek annyi lesz...

Azt pedig őszintén remélem, hogy havazni fog aznap, mert szép a fehér karácsony!

2012. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Shai-Hulud ***** válasza:
63%
Kedves kérdező, szerintem egyszerűen túl sok scifit olvasol... :-D
2012. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak át állításaidat kérdező .



1."De megérkezhet a Nibiru,mely igenis létezik. " Hát képzeld hogy az MCSE egyik tagja az ismerősöm és a Nibiru hallatán rá jön a röhögőgörcs . És ő nem az a lefizetett tudós aki pontosan tudja hogy mi lesz csak kapott jó sok pénzt ezért nem mondja el . Egyszóval , a Nibiru miatt ne izgulj .



2."Itt vannak még a pólusváltások és a napkitörések."



A napkitöréssel semmi baj , de egy pólusváltás nem egy nap alatt játszódik le . Úgy pár tíz ezer év alatt megy végbe .



3. "És nem kizárt egy földönkívüli támadás sem,mert biztos vagyok benne,hogy ha a N.A.S.A. nem titkolna el mindent,nem lennénk ilyen hitetlenek. "


Hát szerintem a NASA-nak nincsenek csészealjak és kis szürke holttestek a hátsó szekrényében . Egy inter galaktikus faj se olyan hülye hogy eljut egy fényévekkel távolabbi bolygóra élő legénységgel a fedélzetén és aztán nem tud egy landolást véghezvinni . D



4.Én nagyon örülnék egy katasztrófának,mert

1.sokan vagyunk

2.már a pénz uralja az embereket

3.hazugságokra épül minden

4.ez már egy rossz világ



Jó lenne nem ilyen Új világrend tanokat vallani mert ez eléggé anti szoc .


[link]


és csak mondanám hogy az ember nem genetikájától fogva gonosz . http://www.youtube.com/watch?v=jWMNMt1RO6I


Szerintem ha megnézted ezt a két linket gondolkozz el . Különben aki még az ilyen gondolkodásnál tart hogy irtsunk ki mindenkit mert túl sokan vagyunk az nem lehet idősebb 9-10 éves kornál .

2012. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!