Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok 2012. decembe...

Ti mit gondoltok 2012. december 21-ről?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek,mert én hiszem,hogy valami történni fog.

Az elmúlt hónapokban nem történt semmi.

Úgy gondolom ez a vihar előtti csend.

És amúgy is túl sok a véletlen,értem ezen,hogy szerepel a dátum a Bibliában,a Szent Koronán,A Maják....stb.



2012. máj. 21. 10:54
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Képzeld 31 éves nő vagyok.

Amúgy meg olyan nézeteket vallok,amilyet akarok.

Az emberek rosszabbak,mint az állatok.

Az is lehet,hogy te sem vagy más,csak jobbnak gondolod magad mindenkitől.

Aztán majd meg ne lepődj,ha tényleg történik valami.

Ha meg nem történik akkor ez van.

2012. máj. 23. 12:15
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Remélem esni fog a hó! Jó lenne egy igazi fehér karácsony!
2012. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
kislányom, Kamilla 2.szülinapja lesz :)
2012. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Gyakorivok válasza:

ekkor van a maják nem tom milyen évfordulója



de csak annyi lesz h megfordul a föld körforgása és csak 1 két meteorit meg eső jég ennyitől nem halsz meg

2012. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Én nem aggódom, mert úgysem lesz semmi.Nem hiszek a világvégében, mert nincsen semmi értelme...

Vagyis a Bibliában is meglett írva:Ismered Noé történetét?Amikor Isten özönvízzel borította a Földet és utána aszt mondta:SOHA TÖBBÉ NEM TESZ ILYET A VILÁGGAL.

A világgal nincsen semmi baj kicsit pörgös, de hát ez kell, hogy ne unatkozzunk meg lustálkodjunk, mert az az igazán értelmetlen dolog!!!!

Remélem kielégíthető választ írtam XD

2012. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

DEC 4, 2012

NASA figyelmeztetés: vigyázni kell december 21-én!

Bévé / Kuriózum / december 21., NASA, világvége / 2 hozzászólás


Az amerikai űrügynökség igazi veszélyre hívja fel a közönség figyelmét.


DEC 6, 2012

Világvége túlélő csomagot árusítanak az oroszok:

A 28 dollárért vesztegetett csomag tartalma: egészségügyi láda (főleg szívprobléma ellen, avagy kezelésére), szappan, néhány gyertya és gyufa, pár halkonzerv, tatárka, egy üveg vodka, jegyzettömb és golyóstoll és egy hosszú kötél. Na ezért érne meg ennek a világnak a jobb világ érdekében, hogy elpusztuljon!! Mert a pénz körül meg a gerinctelenség körül forog a világ nagy része, "tisztelet a kivételnek" De ez még nem most lesz! Mert az elöttem szólóknak igazuk van, hogy ezt senki nem tudja csak a jó isten! Lehetnek bármilyen tudósok erre még ök sem képesek,hogy ezt mondják "a világnak vége lesz" nem is mernének ilyet mondani hisz az imidzsük nem engedné meg a pánik keltést! Aki hiszi,hogy valami történni fog 21.én annak is tiszteletben kell tartania a véleményét, ezt senki nem tilthatja meg a másiknak, röhögje körbe 100x! De ez az ős régi közmondás is ugy tartja, "JOBB FÉLNI,MINT MEGIJEDNI!

2012. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!