Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a "Titokban"?

Ti hisztek a "Titokban"?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.Változtattam a hozzáállásomon, azóta sorba a jó dolgok "találnak meg".Példa: szigorlat-3 ötöst kaptam, pedig azt a tételt akkor hajnalban olvastam el először-és tettem félre, h ez rohadt nehéz , inkább másikat tanulok..De "kidumáltam magam" , még meg is dicsértek.
2013. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát igen. én is valahogy így szereztem ötöst az egyik vizsgámon. :D
2013. aug. 6. 11:05
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően hülyeség, mert túlmisztifikálják azt az egyszerű koncepciót, hogy ha akarsz valamit, hiszel benne és teszel érte, akkor elérheted. Nem kell ebbe semmi misztikum, egyszerűen ilyen az élet. Amiért ártalmasnak gondolom a filmet az az, hogy esetleg egyesek félreérthetik a mondandóját úgy, hogy elég csak gondolni az adott dologra és megkapod. Cselekvés nélkül nincs eredmény.
2013. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen előző, ez sajnos így van.
2013. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!