Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy ha vérátöm...

Lehetséges az, hogy ha vérátömlesztést kapok akkor a természetem olyan lesz mint azé az emberé akitől a vért kapom? Akkor ő a rokonom lesz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem leszel olyan mint akitől a vért kaptad.
2013. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyszer már kaptam vért és a személyiségem teljesen megváltozott.
2013. okt. 21. 09:03
 3/16 anonim ***** válasza:
és nem lesz a rokonod
2013. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ok! vedd úgy, hogy nem válaszoltam előbb, mert úgysem lehet kiverni a fejedből
2013. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Párom világéletében csont és bőr tipus volt.(ÉRtsd 55kiló volt mikor megismertem.)s 185190 cm magas.(28 éves,életerős fiatal ember..) Volt egy műtéte amikor 3 liter vért kapott.Műtét után úgy elhizott hogy csak na.. Most 85-90 kiló körül mozog.

Gombát világ életében utálta most a kedvenc kajái közé tartozik. Szóval valami lehet benne.


Nem lesz a rokonod:)

2013. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Grielean ***** válasza:

Mit értesz valakinek a természete alatt? A viselkedését, a jellemét? Ez esetben nyugodj meg, ezekhez semmi köze az ember vérének :)

És nem, ettől nem lesz a rokonod.

2013. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

5.: a hízékonyság esetleg inkább a műtétnek köszönhető, nem a vérnek...

A gombát meg 50 évesen vérátömlesztés nélkül is megszeretheti.


Kérdező: ekkora banális hülyeséget rég hallottam. Nem, nem leszel olyan, és rokonok sem.

2013. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát pedig olyan lettem! Ha valaki más szerveit kapja akkor is megváltozik.
2013. okt. 21. 09:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt lehülyézni a kérdezőt!

Orvosi bizonyíték nincs rá, de én is hallottam már esetektől, amikor szervátültetés/vérátömlesztés után valaki teljesen megváltozott. Nem tudom, van-e valós alapja, lehet, hogy komplett marhaság, de ha a kérdező észre vett magán valamilyen változást, normális dolog, hogy felmerül benne a kérdés.

2013. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha orvosi bizonyíték nincs rá, akkor az városi legenda. Magyarán valami idétlen kitalálta és elkezdte terjeszteni, ti meg mindent elhisztek.
2013. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!