Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 34 éves lány vagyok. Pár éve...

34 éves lány vagyok. Pár éve elkezdtem hízni, boldogtalanná lenni és a kedvességem is alábbhagyott a külvilággal szemben. Vezetett meditációkkal próbálkozom elalvás előtt, de ilyenkor mindíg rémálmok gyötörnek napokig. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 03:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy nem úgy működik, hogy valaki, aki egészséges testalkatú volt, hirtelen, teljesen ok nélkül elkezd zabálni és meghízik, aztán ettől (kizárólag attól, hogy már nem vékony és semmi, de semmi mástól) ugye boldogtalan lesz, motiválatlan és megváltozik a jelleme, a viselkedése. Persze a hízás nem egy felemelő érzés, de ez akkor is sületlenség.

Inkább a hirtelen hízás mögött állhat valami lelki, vagy testi probléma.


Ha úgy érzed, ezek a változások testsúly és hangulat terén ok nélkül következtek be, nem ártana egy alapos kivizsgálás, mert mindkettőt okozhatja hormonális probléma is.

Ha nincs ilyen a háttérben, akkor a lelki dolgaidat kell rendbe szedned és rájönnöd, hogy mi áll a háttérben.

Lehet, hogy a meditáció után az álmaidban könnyebben felszínre kerülnek olyan problémák, amikkel napközben nem foglalkozol, vagy tudat alá söpröd őket, ezért rémálom formájában jelennek meg.

2014. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elírta és 14 éveset akart írni (34 az már vénlány lenne, egy fejkendős, fájós lábú, bajszos öreg nénike). Így már érthető a kérdés megfogalmazása is. Majd ha idősebb leszel, akkor kinövöd ezt az egészet. Unokatestvérem is elég pufók tinédzserlány volt és 18 éves korára olyan nő lett, hogy az összes fiú nála kapart. Ez a meditáció dolog jó ötlet, főleg így 14 éves korban. A rémálmok el fognak múlni. Sportolj valamit, az jót tesz a testnek és a léleknek is. Nem kell valami megerőltető, a lényeg, hogy mozogj napi pár órát.
2014. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34 éves LÁNY ? hát ebből már látszik hogy komoly önértékelési problémáid vannak.. elhanyagolod önmagad zárkózott leszel tipikus depressziós jelek menjel pszichológushoz :)
2014. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
"Vezetett meditációkkal próbálkozom elalvás előtt, de ilyenkor mindíg rémálmok gyötörnek napokig" Ezt hagyd abba sztem, akármit is jelentsen ez; ha rémálmaid lesznek tőle akkor miért csinálod? Hát, figy, én most mást nemnagyon tudok neked mondani, esetleg megdobhatlak egy-két felvidítós zenével, vannak a vidám dalok, és a rock amik ilyenkor nagyon jók:)
2014. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Www.lifetilt.hu
2014. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg fiunak nevezem maga, pedig 36 vagyok. Na persze csak azért, mert még egyedülálló vagyok. Egyébként, szerintem egy társ pozitív válltozást hozna az életedbe.
2014. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!