Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék találkozni egy...

Szeretnék találkozni egy olyan emberrel aki valóban látja a szellemeket, van egyáltalán ilyen vagy csak kamu az egész?

Figyelt kérdés
Szeretném hinni, hogy van túlvilág de már nem is tudom hogy higgyek vagy ne mert rengeteg csaló van
2010. nov. 14. 15:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném megismerni vagy csak beszélni vele, ez lehetséges?
2010. nov. 16. 04:30
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

vannak, és vannak emberek akik látják őket, mások csak néha, vagy idézések alkalmával.

Nekem is volt már megrázó élményem, de nem tartozom azok közé, akik állandóan látják őket.

2010. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

A nagybáttyám felesége is látta éveken át,egyre többet meg Ufókat is .Mindezek beszéltek hozzá mindaddig amég felgyújtotta magát és bekerült a diliházba :Ott diagnosztizálták a szkizofréniát.Most injekciózzák és nem lát szellemeket.


De amikor mesélte az szörnyű volt,meg ahogy vitázott velük.

Emberi alakjuk volt(elhunyt rokonok és idegenek),csak mindnek volt valami fura hibája(pl.lángolt a hasa)

2010. nov. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valóban látott valamit most meg a gyógyszerek elnyomják az érzékeit!
2010. nov. 22. 00:38
 15/21 Monicka válasza:
100%

Az biztos h látta Őket mert mondta azt is h kén szagot érez elötte.Ugye a pokol szagát.

Ezekre régen azt mondták,hogy bolondok,de olvastam olyat h a bolondság valóban csak képesség olyasmit érzékelni amit az átlagos ember nem tud.


Meg hogy az agyunkban van a tudat és a tudatalatti.Ez mint az árnyék és fény váltják egymást.

Nappal a tudatunk működik és csak ennek hiszünk,de ez tönkreteszi a testet a sok aktivitással míg végűl aludnunk kell a fáradtságtól.És ilyenkor bekapcsol a tudatalattink,aki regenerál és gyógyít,miközben fura dolgokat álmodunk.Ezekben nem hiszünk és könnyen elfeledjük.

A kettő közt van az agyunkban egy gát.A drogok ezt a gátat elnyomják,ezért sok drogos lát szellemeket.

A szkizofréneknek is elsatnyul ez a gát és így átlátás nyílik a túlvilágra.

De mindennek megvan a kémiai magyarázata is.


A gyógyszer elnyomta teljesen a látomásait.Pedig volt benne döbbenetes:Akinek tüzet látott a hasában,az a túlzásba vitt alkoholfogyasztásba halt bele.

A szesz égette szét a máját és a hasnyálmirigyét.

2010. nov. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
nézd meg a filmet : 6.érzék
2010. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 csajsz03 válasza:
100%

Én hiszek a szellemekben!

Nemrég olvastam valahol h gyakran látnak az emberek szellemeket!Akik nem hiszenek bennük még néha azok is de

ők azt gondolják h csak képzelötek és ők úgy magyarázák be maguknak h biztos túl fáradtak vagy valami logikus magyarázatot keresnek!Vannak olyan emberek akik bizonytalanok ebben (mint pl te vagy én) ők néha érzékelik a furcsa jeleket de nem látnak semmit,vagy az is lehet h látnak valamit de mire vissza néznek nincs ott semmi...az utolsó jelenség az az h ha állandóan látod őket

akkor viszont már bajba vagy (mondjuk az attól függ h jó vagy rossz szellemet látsz)álltalába a mindent látok vagy a bizonytalanok akkor látják a szellemeket élesen ha egy olyan helyszínen vannak ahol valamien halál eset történt az ilyen szellemek rosszak bosszút akarnak állni és keresik a a haláluk okát is ezért nyugtalanok...Az általába jó szellemek azok rokonok lehetnek maximum...De az egyik barátnőm azt mondta hogy ha egy szellem "megszáll" akkor probálj meg vele beszélni.Amúgy ezek közül szinte mindegyik arra utal h hiszel e benük vagy nem.

2010. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Vigyázni kell a szellemekkel, mert ha maradt valami feladatuk itt a földön, akkor addig nem térhetnek át a túlvilágra, amíg azt be nem teljesítik. És ha ehhez a 'feladathoz' sok negatív érzelem társul, akkor egy idő után lidércekké válhatnak. (onnan ismered fel, hogy általában van egy maszkja (fehér szokott lenni) és van egy lyuk a testén) A lidérc már csak negatív érzelmekből áll, és lelkeket fogyaszt, hogy erőt gyűjtsön.

Ha netán sikerül megszabadulni a maszkjától, akkor Arrancar lesz, félig lidérc, félig 'lélek'. Ezek nagyon veszélyesek, mindenféleképp kerüld el, ha ilyet látsz!!

2010. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 ;(u) válasza:
A tulvilag temahoz meg annyit,hogy a Balogh Bela azthiszem vegso valosag cimu konyveben,es az onismeret,emberismeret,vilagismeret cimu konyvben fizikai bizonyitekokkal tamasztja ala a halal utani eletet,mindenkinek vilagos 1ertelmu modon.Mindenkinek ajanlom oket,iskolaban kene tanitani azokat a dolgokat.
2010. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

10milió ember közül 1 ha leszületik aki, fullra látja őket. A többi spiritiszta,....stb azok érzékelik!

én szerintem.

Én kis koromban láttam mindig 2ő férfit véres ruhába és csak bámultak az ágyamnál.

Sokat sírtam emiatt,és végül hoztak egy szakembert,aki beszélt velük,és kiderült ,hogy "védelmeznek engem" de nem angyalok és elküldte őket!

2010. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!