Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy nálam jóval idősebb nővel...

Egy nálam jóval idősebb nővel szeretnék összejönni, milyen szerelmi mágia van? (aki nem hisz benne stb. az ne írjon)

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 07:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
kedves parlando azt értjük de ez bizarr, legalábbis szerintem, nem értem hogy lehet szerelmes egy fiatal pasi egy majdnem öreg nőbe, még nem öreg, de majd lesz, és ezt nehéz megérteni annak aki kívülről nézi.
2011. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Keress valaki mást: igen lehet, mert nem kell a szerelmet se túlmisztifikálni
2011. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Hülyeség, hogy egy ilyen kapcsolat nem működhet. Nekem 25 éves koromban volt egy ötvenes barátnőm (vagy baráthölgyem, nem tudom az ilyet hogy hívják) és egy gyönyörű nyarat töltöttünk együtt. Sajnos azóta ő kiköltözött Németországba, és a távkapcsolatban legalább annyira nem hiszek, mint az ezoterikus marhaságokban.
2011. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: tehát nem működött.
2011. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó: de, a kapcsolat működött, viszont a hölgy kapott egy visszautasíthatatlan ajánlatot amit én is hülye lettem volna kihagyni :) Mindketten tudtuk, hogy a kapcsolatnak nincs olyan értelemben jövője, hogy család, gyerek, boldog nyugdíjas évek kettesben... Jelene viszont nagyon is volt, és lett is volna ha nem alakul így.
2011. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
0%
Szerintem keress fiatalabbat.Az idősebbekkel úgy is sok gond vanXD!!!
2011. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Visszatérve az eredeti kérdésre:

Ha már mágia, esetleg annak nincs valami karmája? Mármint ha elköveted.. tudod, de csak szimplán ezoterikus szempontból. Nem biztos, hogy amit te jónak gondolsz, az a másiknak is jó.

2012. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
16 értelmetlen válasz... azt kérdeztem hogy kell...
2012. febr. 6. 16:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudasd vele hogy szereted, de ne szavakkal, hanem gesztusokkal és nonverbális jelekkel. Aztán várhatod, mit reagál. Ha kitartó vagy, nem reménytelen.
2012. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
a nyelves.
2012. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!