Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányság, boszorkányok (? )

Boszorkányság, boszorkányok (? )

Figyelt kérdés

sok kérdésem volna 1.Mi kell ahoz hogy boszorkány legyek?

2.mi is pontosan a külömbség a boszorkány és a wicca között?

3.mi is a fekete mágia és a fehér mágia?

4.vannak boszorkány csoportok magyarországon?

5.a boszorkányokat felavatják,vagy mi?

6.mik az alaovető boszorkány-kellékek?


a hülye válaszokat kérlek mellőzétek mivel NEM A PHSIHOLÓGIÁRÓL JÖTTEM és aki csak azért ír hogy kigunyoljon annak mi helye ebben a témakörben

bocs a durva szavakért!!!

köszi előre is



2012. júl. 4. 00:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj, de most a Reptoidok a téma.
2012. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
bocs szerintem rossz helyen jársz mert ez nem az UFO észlelések témakör és miért vagy itt ha csak ezt tudod válaszolni mert eggyáltalán nem segítettél
2012. júl. 4. 00:13
 3/32 anonim ***** válasza:
62%
2012. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
ezt a linket most miért küldted, ugyanis te sem segítettél ezzel már megbocsáss
2012. júl. 4. 00:33
 5/32 anonim ***** válasza:
37%

1. tanulni, sokat

2. minden wicca és boszorkány szerint más, szerintem az, hogy a wicca nem használ ártó mágiát, a boszorkány meg leszarja az ilyen erkölcsi szabályokat

3. fekete, amivel ártasz valaminek, fehér, amivel nem, de nem ilyen könnyen eldönthető ez, mert amit jó célra szántál, az is sülhet el rosszul és fordítva is igaz. szerintem nem is létezik ilyen, hogy fekete vagy fehér mágia.

4. wiccákról tudok, boszorkány az Abafi Cézár-féle boszorkányszövetség van, de azok kóklerek. általában a közösségalkotás nem annyira jellemző

5. sok az eltérő vélemény itt is, szerintem nem, mert sehol nincs egy olyan pont, hogy "na, mostantól mindent tudsz", ehhez folyamatos tanulás kell

6. ez is inkább a wiccában van, boszorkány majdnem mindennel tud varázsolni, és varázslata válogatja, mi kell hozzá

2012. júl. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%
Olvassad Ráth-Végh István könyveit a babonákról,boszorkányokról. Akkor nem fogsz hinni ilyen babonákban!
2012. júl. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehetsz boszorkány, mert annak születni kell és elég nagy tudás is kell hozzá és a te írásodból azt szűrtem le, hogy nem lehetsz egy észlény, már bocsi.
2012. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

Egy kérdést tennék fel. Miért szeretnél ezzel foglalkozni?

1: No, ez egy jó kérdés. A boszorkányság egy mágia típus, van egy bizonyos alap mágia, majd abból úgymond szakosodás. De valaki csak úgy elkezdni, vesz boszorkány könyveket és az alapján elkezd tanulni. Csak ha egyszer elkezdesz tanulni, nem állhatsz le vele. Általában könyvek, boszorkány témában.

2: A boszorkányságon belül a Wicca egy típus. Mivel minden Wicca varázslat kb nem működik vagy nem úgy ahogy kéne ezért nem éppen ajánlom.

3: A mágia típusát a hatása és a felhasznált energia/szándék/erők bevonása határozza meg. Persze mindenki mást mond. De mivel duális világban élünk, a fekete mágia - sötét erők; fehér mágia - Isteni erők bevonzása, használata.

4: Nem ismerek csoportokat. Erről nem tudok nyilatkozni. Ha volnának nem híresztelnék magukat.

5: Nem tudok ilyen felavatásról. Tanulsz, fejlődsz elérsz egy szintet. Ez a solo menet. A társasági szintű boszorkánykodás lehet másképp megy, beavatási szertartások, annak az egy erőnek hódolsz be, stb.

6: Minden boszorkányságnak megvannak a maga kellékei, így ez nagyon változó. Általában, gyertya (színétől függ mit mire használsz). Füstölő, különböző növények. De vannak boszorkák akik nem használnak semmit, csak természeti energiákat stb.

Lehet hülye választ adtam, de így biztos megérted, amit mondani szeretnék. Csak akkor lépj erre az útra ha valóban szeretnél és tudod mik a játék szabályok. Célponttá válhatsz és rámehet sok kapcsolatod ha komolyan gondolod ezt a boszorkány dolgot.

2012. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Előző, ezt melyik mesekönyvből szedted? Jó hülyíteni szegényt?
2012. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a legtöbb segített :) amúgy csak érdekel!!!!!
2012. júl. 4. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!