Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy is megy a démoni alku?

Hogy is megy a démoni alku?

Figyelt kérdés
Ha megidézem és eladom neki a lelken az miért jó neki? Egyátalán hogy lehet megidézni ? És mi a legnagyobb és legkisebb ár az alkuban ?

2015. jan. 28. 14:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, mert a démonok nem éppen win-win-re mennek. Hiszen démonok. :) Ráadásul full negatívan oldanak meg mindent. Lehetetlen, hogy egy ilyen bizniszt ne bánj meg nagyon hamar.
2015. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem sajnos daganatom van.

Azért kutakodok én is ezek után mert talán így még élhetnék pár évet,ugyanis 1 évem van.

Olvastam több ilyen témájú könyvet , itteni kérdéseket és az itteni kérdésekben mindig találkoztam azzal a válaszolóval aki mindig nagyon részletesen kifejti hogy ő mennyit tanult meg hogy "iránymutatás".

Na most azt szeretném ha ez az illető vagy valaki aki tud segítene ebben én felajánlom a lelkem vagy felajánlom az áldozataimat,szolgálatomat cserébe pár évért.

Ha a bölcs több évtizede ezt a témát tanulmányozó valaki irna esetleg privátba akkor nagyon örülnék de más is segíthetne.

2015. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Na most...

Látom hogy 1 hónapi már az utolsó komment, de akkor is irnom kell mert nagyon sok ember tévedésben van.

1. Helyileg a pokol nem létezik! ( Ez az anyagi világ maga a pokol!)

2. Láttam hogy az egyik válaszoló nagyon szépen kifejtette az útját annak hogy egyáltalán képes legyél egy ilyen lény megidézésére (bár vannak benne hiányosságok, gondolom nem véletlen:) )

Viszont ehhez nagyon NAGYON nagy akarat erő szükséges hogy nekikezdj, és nem kellene hogy úgy járj mint ismerősöm hogy megfelelő tudás nélkül idézgettek , ráadásul tiszteletlenek voltak a megidézett lénnyel..

A lényeg hogy sokat gyakorolj nagyon sokat ha akarsz is valamit.

2015. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak.

Sajnálatos hogy daganatod van, ez szomorú de nem ez a megoldásrá.

Minden az agyban dől el, ha kitartó vagy és nem mindig a daganatra koncentrálsz hanem élvezed az életet akkor hidd el pozítív dolgok is történnek majd.

2015. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!