Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok Woodoo babát...

Hogyan tudok Woodoo babát készíteni? S milyen módon tudom elérni vele a kívánt hatást?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%
utolsó xD
2010. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
Örülök, hogy jót röhögsz. :) Ha neked lenne gyógyíthatatlan bőrbetegséged emiatt, amiért mindenki megnéz az utcán és félnek, hogy fertőző vagy, akkor lehet nem nevetnél annyit...
2010. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%
azonban ez csupán egy karmikus következmény, vagy az átok visszaütése, ki minek hívja... Sajnos az emberek hajlamosak a fekete mágiára, és nem törődnek a jövővel. Őszintén sajnálom, hogy ez történt veled.
2010. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell sajnálni, kiérdemeltem... csak az zavar, hogy van, aki komolyan kiröhög azért, mert megszívtam, mondván "ilyen nem létezik".
2010. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Az érzelmek sajnos olyan része az életünknek, ami ellen nagyon keveset tudunk tenni (de azért lehet). Bárki lehet szerencsés vagy szerencsétlen. A gyenge értelmi szintűekkel pedig nem lehet mit kezdeni, senki ne idegesítse fel magát az ilyeneken.
2010. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A következő életedre is átviheted, és akkor veled is megteszik. Mindenképpen visszakapod. Karma törvénye. Igen Isten mindent lát, de szabad akaratot kaptunk. Hogy ez áldás vagy átok mindenki döntse el maga.
2010. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 DancerShadow válasza:
Tényleg bocsánat de te egy..nem is tudom a pontos zsot erre.Szerintem undorito és felettéb allatomos dolog ezt csinálni.(ha eggyel talán tényleg mukodik)
2010. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
ha rosszul csinàlod akkor életed végéig is kinozhat a fàjdalom
2012. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

19:57


Honnan a repedt gyíkból szedsz elő 2 éves kérdést? :DDD

2012. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

A vudu egy misztikus vallás, és nem fekete-mágia, vagy bármi ilyesmi. Az embereknek a vudu szóról egyből a baba jut az eszükbe, de ez egy ugyan olyan vallás mint pl. református, katolikus vallás, stb..

A vudu elvileg csak arra hat aki hisz benne, de szerintem másra is.

2013. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!