Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek abban, hogy valaki...

Hisztek abban, hogy valaki képes megálmodni a jövőt?

Figyelt kérdés
Tudom, akik foglalkoznak az ilyenekkel, valószínűleg tudják, hogy az oneiromantia - magyarul álomfejtés - valós tudományág. De ez nem csak arról szól, hogy álmodok egy méhről a mezőn, és megfejtem mit jelent, hanem vannak olyanok, akik konrétan azt álmodják, ami aznap/a közeljövőben fog velük történni. Velem nagyjából fél évig volt ilyen, majd abbamaradt. Vissza lehet hozni valahogy?
2010. aug. 19. 23:56
 1/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy vissza lehet-e hozni ilyet, már ha egyáltalán el tud múlni az ilyesmi. Velem elég sokszor előfordul, hogy bizonyos álmaimat nem felejtem el és szokatlanul valóságosak. Na ezek szoktak valóra válni. És előfordul az is, hogy gondolok valamire és az valóra válik. Mondom ezt annak ellenére, hogy én nagyon racionális ember vagyok és nem hiszek az ezoterikus dolgokban. Szóval, jobban megfogalmazva, abban hiszek, hogy velem előfordulnak ilyesmik, de más esetében szkeptikusan állok a dolgokhoz.
2010. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én tömegközlekedéses álmokat álmodtam, és szinte mind bejöttek! Az egyik még csak papíron létezik, de az is biztató jel. :) Na meg egyszer az egészségemmel (betegségemmel) kapcsolatban álmodtam jövőre vonatkozó dolgot, ami bejött.

De ezek már eléggé régen voltak.

2010. aug. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Énis álmodtam már meg dolgokat. De nem mindig, csak úgy jön ,és akkor jövök rá, hogy ezt megálmodtam :)
2010. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én konkrét jövőképeket nem álmodtam meg.Régebben,ha álmodtam egy rég nem látott ismerőssel,akkor szinte biztos volt,hogy másnap találkoztunk.Sajnos mostanság kevesebb időm jut pihenni,valószínű ezért nem álmodom,vagy nem emlékszem rá.
2010. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg történt veled ilyen, akkor nem hiszem, hogy ez csak úgy elmúlt volna... én inkább akkor mondanám, hogy elmúlt, mikor nem aludnék többet, és nem álmodnék :)

szerintem inkább csak valami miatt elbújt :D az biztos, hogy ezt a sorsod akarta így, neked kell kiderítened, hogy ezek után mit kell vele tenned.

rájöttél, hogy neked van egy ilyen adottságod. nem gondolod, hogy nem véletlenül fedte fel magát?

lehet, hogy harcolnod kell érte (persze nem szó szerint gondolom) de az is lehet, hogy automatikusan elment egy kis időre, mert nem szabad most használnod, majd egy idő után újra előjön.

2010. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jövőt tekintve, csak egy kis részletet, az álmodás utáni max 3-4 hétre lehet előre megérezni, de ha úgy érzed, van köze a jövődhöz, akkor toll, papír és írd le, hogy biztos ne felesd el, aztán figyelj szorgosan és olvasd vissza, amit írtál, ha ezt megteszed máris megtudod.

én csak ezt tudom ajánlani, ez a legkisebb költségvetésű, és nem kellenek hozzá tízezrek.

2010. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát én álmodok ilyeneket de csak akkor jut at eszembe amikor velem megtörténik vagy előtte 3-5 mp vel
2010. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem emlékszek hogy megálmodtam-e de már 1 éve megy olyan deja vu
2010. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem mindig ez van. Valamikor másodperces álmaim vannak, ahol egy-két képet látok, vagy egy-egy hangot hallok. Például egyszer anyukámat láttam egy fahídon, zöld fürdőruhában, és egy fekete madár elsuhant előtte. Majd rá pár héttel egy strandra mentünk, ami üvegházas volt, anyukámon zöld fürdőruha volt, és kérdezte hogy lefotózom-e. Én meg megfordultam, és ott állt egy kicsi fahídon, és abban a pillanatban elsuhant előtte egy feketerigó! Szegény kismadár berepült az ablakon, és nem nagyon talált ki :S De velem mindig ilyenek történnek, van, hogy nem emlékszem mindegyik ilyen "víziómra", de mikor újra átélem olyankor mindig érzem, hogy már ezt a pillanatot láttam :)
2011. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!