Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek a szellemjárásban?

Hisztek a szellemjárásban?

Figyelt kérdés
Nálunk anyukám halála után történtek érdekes dolgok és utána elkezdett foglalkoztatni a téma!Ráadásul van a Szellemjárás cimű műsor az egyik csatornán és teljesen magával ragadtak ezek a megmagyarázhatatlan dolgok!Félelmet abszólut nem érzek csak csodálatot!
2010. dec. 31. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem
2010. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A szellemlabor faszább műsor
2010. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 tetris ***** válasza:

Akár hiszünk benne, akár nem, igenis vannak olyan dolgok, amik nem magyarázhatóak meg mással, csak azzal, hogy szellemek járnak arra.

Én is nézem mindig ezt a Szellemjárás c. műsort, és nagyon magával ragadnak a történetek. Ennyi minden nem lehet véletlen! Ennyi ember nem halucinálhat, nem képzelődhet, nem tévedhet.

Szerintem vannak szellemek, van élet a halál után, van reinkarnáció, létezik Isten, és karma is van.

2010. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem érzel félelmet az azért van mert még nem voltál olyan helyzetben

anyukád szelleme lehetett más mert hozzá közel álltál de próbáld ki menyire érzed magad biztonságban egy idegen szellemmel

2010. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű nem!
2010. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem. A Szellemjárás című műsor csak hatásvadászat! A törtzéneteket nem lehet ellenőrizni! Aki szellemet "lát" annak a képzelete működik. Az emberi képzelet határtalan. Ha jobban megvizsgáljuk, a megmagyarázhatatlan dolgoknak is van racionális magyarázata.

Több hozzátartozóm halt már meg,sőt abban a házban,ahol 30 éves koromig éltem,hárman is. Egyikük öngyilkos lett. De 75 év alatt egyikük szelleme sem kísértett soha!

2010. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Még egyenlőre nemtudom, hogy higgyek e a szellemekben. Elvégre szerintem nem lehet mindent tudományosan megmagyarázni. Van, amit szinte egyáltalán nem lehet megmagyarázni. Nincs ezzel semmi gond. Nem kell mindenre magyarázatot adni. Én is úgy vagyok vele, mint a Kedves Kérdező, én sem érzek félelmet. De szerintem az a műsor hülyeség. Természetes, hogy érdekelnek az ilyen dolgok, de valahogy máshonnan indulj el, ne ilyen műsorokkal. Talán csak azért ragadott meg annyira ez a műsor, mert onnan tudtad meg, hogy mi is érdekel téged. :)
2010. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne.Melyik csatornán megy és mikor?
2011. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ide irhatom e de az Investigation Discovery-n van mindennap 23:30-kor kezdödik az Állati kisértetek és utána következik a Szellemjárás!Ugyhogy kettöt is adnak
2011. jan. 1. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!