Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az oka annak, hogy furcsa...

Mi az oka annak, hogy furcsa dolgokat látok néha éjjelenként?

Figyelt kérdés
Már kisebb koromban is láttam és észleltem dolgokat. Pl.: esténként mikor nyitva volt az ajtó ( az ágyam szinte közvetlenül az ajtó felé nézett) furcsa fekete árnyakat és alakokat láttam, sőt volt mikor ketten voltak. Egy nagyobb, magasabb és egy torzabb, apró törpe. Befelé néztek a szobámba és engem néztek. Én meg féltem és éreztem, hogy ott vannak többször is. Meg sem tudtam mozdulni a félelemtől, pedig sosem bántottak. Mióta elköltöztünk onnan (egy panel lakás) ilyenek nem voltak. Szintén panelben lakok és most kis szobában, és az ágyam mellett vagy a szoba sarkai, fejem környékén érzékelek jelenlétet és néha látok dolgokat. Furcsa alakok, körvonalak és látom az arcukat. Azt gondoltam lehet, hogy csak képzelődöm, de mindig? Ráadásul ritkán, de már vagy háromszor előfordult, hogy hangokat hallottam. Egy-két szavas mondatokat. Pl.: az első az volt, hogy ,,Mi ez?,,. Nem tulajdonítottam nekik nagy figyelmet, de megijedtem tőle. Bolond meg nem vagyok. Volt vagy két alvási paralízisem is, amire eleinte azt hittem, hogy szellem volt. Bár a mai napig furcsának találom. Am mindig ilyen kis alacsonyak az alakok, de van mikor csak érzékelem, hogy nem vagyok egyedül. Mindig ilyen hajnali 2-4 órák között jelentkeznek ezek. A mai nap nagyon félelmetes volt. Láttam megint egy alakot, de most nem szellem félét, hanem egy kis szürkét (földönkívülit). Nagyon megijedtem tőle és láttam, hogy hogy nézett ki. Persze csak ilyen halvány körvonalas (elmosódott) alak, mintha egy szellem lett volna. elgondolkodtam reggel azon, hogy lehet, hogy észlelem az ötödik dimenziót? És onnan látom őket? Ezeket az alakokat, lényeket? Kérem hogy valaki adjon nekem értelmes választ erre, olyan ki ért is hozzá. Nem akarok szkeptikus, arrogáns, értetlen, gúnyolódó, poénkodós válaszokat kapni. Az írjon aki ért ezekhez vagy akinek volt ilyen tapasztalata! Megértéseteket köszönöm!
2016. dec. 27. 12:57
1 2 3
 1/21 Duenna ***** válasza:
70%
Valóban elképzelhető, hogy vagy tényleg ott vannak körülötted ezek a kis szürkék, esetleg szellemek, és te látod, érzékeled őket. Szerintem nem kell félned egyáltalán, inkább vedd fel velük a kapcsolatot, vagy ha nem akarod, akkor szólítsd fel őket hangosan és erőteljesen, hogy távozzanak a szobádból, és ne jöjjenek vissza többet. Örülj annak, hogy neked ilyen érzékeny képességeid vannak, míg mások semmit nem látnak és semmit nem érzékelnek, pedig nagyon szeretnének.
2016. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nyitva vannak a homloklebeny csakráid, ès a füled felettiek.
2016. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezek olyan nagyjából ember alakra emlékeztető, a szoba sötétjénél is feketébb, tömör árnyék szerű valamik, amik mintha lassan mozognának, vagy imbolyognának? Régebben és gyakran láttam ilyet.Utána többnyire gyengébb voltam.Bár alapvetően nem éreztem túl jó formában magam akkoriban.Már jó ideje nem jelennek meg.Jobban is vagyok.Egy alkalommal sötétzöld, foszforeszkáló színben láttam ezt a zöld, imbolygó tömeget az ágyam felett, a testem felett a plafonnál.
2016. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Beteg vagy vagy tul sok volt a kábszi... de tényleg ha téged ez zavar és ilyen hallucináciòid vannak akkor ott gond van agyi alapon. Nem vicc.
2016. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Legoman ***** válasza:
84%

Fogj egy zseblámpát, és világíts rájuk, mikor legközelebb látod őket.

Nem viccből írtam, ez egy kis teszt, hogy mit is látsz valójában.


Tudod, mikor jönnek elő, annyi az egész, hogy egy zseblámpát raksz magad mellé. Mikor megint látod, akkor gyorsan rávilágítasz.

Ha fénynél is fekete marad, akkor valódi. Ha eltűnik minden egyes alkalommal, akkor csak egy berögzült félelem, és hallucináció ami az előző lakásotokból maradt meg.

Ilyen volt velem is, hogy féltem, éreztem, mintha ott lenne valami (pedig tudtam, hogy nincs ott semmi) mögöttem. Még most is előjön sokszor, pedig már 3-4 éve történt a találkozásom azzal a lidérccel. Ez a találkozás szerintem még egy ideig bennem is lesz.


Világíts rájuk, beszélj velük, mondd meg nekik, hogy menjenek el onnan.

Mondd meg nekik, hogy zavarnak téged, és távozzanak, mert zavar a jelenlétük.

Viszont itt is fontos a határozottság.

A lidérc felfedi magát annak az embernek, akit megakar úgymond csapolni, táplálkozni az energiájából.

Tudja, ha az illető fekete árnyat lát, akkor könnyebben gerjeszt benne félelmet, és könnyebben jut az energiádhoz hozzá.

Nagy részük ért a szép szóból és továbbáll, de nem mind.


Lényeg a határozottság, bátorság. :)

2016. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen ilyen fekete volt. Mindennél sötétebb. De amiket mostanság látok azok inkább körvonalas, áttetsző lények. Ráadásul ma este is láttam a kis szürkét... Gondolkodtam rajta, hogy szólítsam e meg, de nem mertem. Féltem, hogy bántana.. Viszont egyszer olvastam gyakorikérdésekben ezekről a fekete árnyakról, ami az ajtómnál voltak. És pont ugyan így írta le őket, csak hogy ő azt írta, hogy rátámadtak. Konkrétan démonoknak nevezte. Nagy erejük volt meg minden. De engem nem bántottak.... És köszi a gyors válaszokért. :)
2016. dec. 28. 10:56
 7/21 Legoman ***** válasza:

Nem tudnak bántani.

Nem tudnak téged csak úgy megütni. Ahhoz nagyon sok energiára van szükségük, és egy ilyen lidérc nem képes olyan gyorsan visszaszerezni azt az energiát.

Nyugodtan szólítsd meg. Ne "etesd" őket!

2016. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. Majd meglátom mi lesz. :DDDDDD
2016. dec. 28. 20:21
 9/21 anonim válasza:

Nem-e lehet hogy kiskorodban féltél a sötétben és az hogy újra panelházban élsz emlékeztet rájuk?

Szerintem ha az a ház amiben a két "időszak" közt éltél tágasabb volt akkor a bezárságtól való félelem (olyan mint a téliszony csak most nem jut eszembe a neve XD) lehet az ok. Bántani viszont biztosan nem tudnak.

2016. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Látó vagy. Azok a lenyek keresnek fel akiknek szukseguk van a segitsegedre.
2016. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!