Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az oka annak, hogy furcsa...

Mi az oka annak, hogy furcsa dolgokat látok néha éjjelenként?

Figyelt kérdés
Már kisebb koromban is láttam és észleltem dolgokat. Pl.: esténként mikor nyitva volt az ajtó ( az ágyam szinte közvetlenül az ajtó felé nézett) furcsa fekete árnyakat és alakokat láttam, sőt volt mikor ketten voltak. Egy nagyobb, magasabb és egy torzabb, apró törpe. Befelé néztek a szobámba és engem néztek. Én meg féltem és éreztem, hogy ott vannak többször is. Meg sem tudtam mozdulni a félelemtől, pedig sosem bántottak. Mióta elköltöztünk onnan (egy panel lakás) ilyenek nem voltak. Szintén panelben lakok és most kis szobában, és az ágyam mellett vagy a szoba sarkai, fejem környékén érzékelek jelenlétet és néha látok dolgokat. Furcsa alakok, körvonalak és látom az arcukat. Azt gondoltam lehet, hogy csak képzelődöm, de mindig? Ráadásul ritkán, de már vagy háromszor előfordult, hogy hangokat hallottam. Egy-két szavas mondatokat. Pl.: az első az volt, hogy ,,Mi ez?,,. Nem tulajdonítottam nekik nagy figyelmet, de megijedtem tőle. Bolond meg nem vagyok. Volt vagy két alvási paralízisem is, amire eleinte azt hittem, hogy szellem volt. Bár a mai napig furcsának találom. Am mindig ilyen kis alacsonyak az alakok, de van mikor csak érzékelem, hogy nem vagyok egyedül. Mindig ilyen hajnali 2-4 órák között jelentkeznek ezek. A mai nap nagyon félelmetes volt. Láttam megint egy alakot, de most nem szellem félét, hanem egy kis szürkét (földönkívülit). Nagyon megijedtem tőle és láttam, hogy hogy nézett ki. Persze csak ilyen halvány körvonalas (elmosódott) alak, mintha egy szellem lett volna. elgondolkodtam reggel azon, hogy lehet, hogy észlelem az ötödik dimenziót? És onnan látom őket? Ezeket az alakokat, lényeket? Kérem hogy valaki adjon nekem értelmes választ erre, olyan ki ért is hozzá. Nem akarok szkeptikus, arrogáns, értetlen, gúnyolódó, poénkodós válaszokat kapni. Az írjon aki ért ezekhez vagy akinek volt ilyen tapasztalata! Megértéseteket köszönöm!
2016. dec. 27. 12:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az oka az alvási paralízis, kérlek olvass utána. Nem bántásból írom, tipikus tüneteid vannak.
2017. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!