Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az oka annak, hogy furcsa...

Mi az oka annak, hogy furcsa dolgokat látok néha éjjelenként?

Figyelt kérdés
Már kisebb koromban is láttam és észleltem dolgokat. Pl.: esténként mikor nyitva volt az ajtó ( az ágyam szinte közvetlenül az ajtó felé nézett) furcsa fekete árnyakat és alakokat láttam, sőt volt mikor ketten voltak. Egy nagyobb, magasabb és egy torzabb, apró törpe. Befelé néztek a szobámba és engem néztek. Én meg féltem és éreztem, hogy ott vannak többször is. Meg sem tudtam mozdulni a félelemtől, pedig sosem bántottak. Mióta elköltöztünk onnan (egy panel lakás) ilyenek nem voltak. Szintén panelben lakok és most kis szobában, és az ágyam mellett vagy a szoba sarkai, fejem környékén érzékelek jelenlétet és néha látok dolgokat. Furcsa alakok, körvonalak és látom az arcukat. Azt gondoltam lehet, hogy csak képzelődöm, de mindig? Ráadásul ritkán, de már vagy háromszor előfordult, hogy hangokat hallottam. Egy-két szavas mondatokat. Pl.: az első az volt, hogy ,,Mi ez?,,. Nem tulajdonítottam nekik nagy figyelmet, de megijedtem tőle. Bolond meg nem vagyok. Volt vagy két alvási paralízisem is, amire eleinte azt hittem, hogy szellem volt. Bár a mai napig furcsának találom. Am mindig ilyen kis alacsonyak az alakok, de van mikor csak érzékelem, hogy nem vagyok egyedül. Mindig ilyen hajnali 2-4 órák között jelentkeznek ezek. A mai nap nagyon félelmetes volt. Láttam megint egy alakot, de most nem szellem félét, hanem egy kis szürkét (földönkívülit). Nagyon megijedtem tőle és láttam, hogy hogy nézett ki. Persze csak ilyen halvány körvonalas (elmosódott) alak, mintha egy szellem lett volna. elgondolkodtam reggel azon, hogy lehet, hogy észlelem az ötödik dimenziót? És onnan látom őket? Ezeket az alakokat, lényeket? Kérem hogy valaki adjon nekem értelmes választ erre, olyan ki ért is hozzá. Nem akarok szkeptikus, arrogáns, értetlen, gúnyolódó, poénkodós válaszokat kapni. Az írjon aki ért ezekhez vagy akinek volt ilyen tapasztalata! Megértéseteket köszönöm!
2016. dec. 27. 12:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Majd kiderítem mi állhat emögött. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Aki tud még valamit, az írjon nyugodtan :).
2016. dec. 29. 20:11
 12/21 anonim válasza:
Irigyellek! Barcsak en is latnek ilyeneket! Fel akarnam veluk venni a kapcsolatot, es kernem hogy segitsenek nekem amiben csak tudnak, cserebe ok az en kis titkaim maradnanak a legkedvesebb barataim, a legjobbak stb. De jo is lenne! xD
2016. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 meeko2422 válasza:
49%
Szerintem keress fel egy pszihiátert.. halványan látod őket,rövid mondatokat hallasz 2-4 között.... Éjjel,sötétben gyakran előjönnek a szorongások,a félelmek.. az ezotéria helyett kezeltesd magad míg nem késő..
2016. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az alvási paralízis a kiszolgáltatottság és tehetetlenség érzetéből fakad és az ezzel kapcsolatos félelmek vonzzák be a fekete árnyakat..Amit a pszichológia megold "kívül",azzal a paraziták már nem tudnak mit kezdeni,gond megoldva..őkis a vonzás törvénye alapján működnek,tehát hiába küldöd el őket,amíg a félelmed megmarad vissza fognak térni..

A másik a szürkegond,mert egyre több észlelés van velük kapcsolatban,nem kell tőlük félni de beszélgetni sem kell velük,vagy tudomást venni róluk,kíváncsi banda :) idővel megszokod..

2017. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tudom kik a szürkék és tudom, hogy így nem tudnak ártani, de valójában ártó szándékú lények. Nem csak kíváncsiak. De ebbe nem megyek bele és dokihoz nem megyek. Nem vagyok bolond. Olyan nagy félelmeim nincsenek a múltból meg főleg nem. Azért írtam mert látok valamiket. Bár utána néztem és biztos, hogy van hatodik érzékem, mert amit olvastam az mind jellemző rám, de egy kicsit még az anyukámra is. Lehet ez az oka, hogy látok dolgokat.
2017. jan. 5. 14:47
 16/21 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat megint!
2017. jan. 5. 14:47
 17/21 anonim válasza:
Nekem volt kb 1 éve hasonló élményem. Borzasztó volt. Kinyitottam éjszaka a szemem, es egy kis zömök sötét alak állt az ágyam mellett. Rögtön az a szó ugrott be róla, hogy "törpe". Nem láttam az arcát, mégis láttam, hogy figyel. Kb 1 méterre állt tőlem. A figyelme hideg volt, es teljesen bénító. Azokban a pillanatokban mintha megállt volna a szívem és a légzésem, soha hasonlót nem éreztem. Meg sem tudtam moccanni. Pár napra rá voltak még sötét alakok, sokan voltak, akik a szobán futottak át. Ezek normális felnőtt ember nagyságúak voltak, mind sötétek, arcvonásaik nem voltak. De azt láttam, hogy mind egy irányba néznek, és kissé ijedten, nagyon sietnek valahová, mintha valamit el akarnának érni. Szerencsére több ilyen nem volt, es nem is szeretném. Nem tudom mik voltak ezek, es nem vagyok beteg, kiegyensúlyozott eletem van.
2017. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezek a feket árnyak mindenhol vannak, csak nagyon kevesen látják őket. Vannak ugyan akik megpillantanak nèha nèha egyet de nem foglalkoznak velük, csak arra amire èppen fókuszálnak a szemükkel. Az átlátszó körvonalas lènyek szintèn mindenhok vannak. Abszolut nem vahy bolond mert barki lathatja amiket leirtal ha gyakorolja a periferikus latas tudatos hasznalatat.
2017. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
:O
2017. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 9. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!