Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerinted mi vár arra a halál...

Szerinted mi vár arra a halál után, aki öngyilkos lett?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 14:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
16%
Pokolra jutnak.
2023. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan az mint aki nem öngyilkos
2023. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
35%
Sehova. Minden halott ember (beleértve nyilván az öngyiket is), ugyanazt érzi, mint azelőtt, mielőtt a világra jött: semmit! Mert egyszerűen nem létezik, ennyi.
2023. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudjuk de ne próbáld ki légyszi.
2023. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
40%
Temetés.
2023. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem akik öngyilkosak lesznek újra kell élniük az életet, talán még nehezebb/rosszabb lesz az új életük mint amit hátrahagytak... Úgy hiszem ezt a "játékot" végig kell vinnie mindenkinek, hogy eljusson egy másik világba amit paradicsommak szoktak hívni.

A jó emberek azért halnak meg előbb, mert előbb kiérdemlik, hogy oda kerüljenek, a rosszak azért élnek sokáig, hogy több idejük legyen letenni valamit az asztalra.

Ez csak az én egyik elképzelésem, természetesen semmi nem támasztja alá, hogy ebből bármi is igaz lenne, de én így gondolom.

2023. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
31%
Bomlás, temetés és a hozzátartozóknak a gyász folyamat.
2023. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
28%
Boncolás?
2023. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 evimeri válasza:
94%
Remélem, hogy ott már békére talál a lelkük.
2023. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Látom a válaszokat. De amikor valaki öngyi akar lenni akkor viszont mindenki a karmával fenyegetőzik. Érdekes. Szerintem ami történik öngyilkosság után: Látod a holt testedet, nyilván már szellemként. És szeretnél visszajutni a testedbe, de már nem tudsz. Sajnálod amit tettél. Nem tudod hogy most akkor hová tartozol. Egyszer álmomban meghaltam, és kétségbeesetten vissza akartam jutni a testembe. Azzal tudtam azonosítani a létezésemet. Nagyon vártam hogy valaki újra élesszen. Az én vagyok!! Ezt gondoltam. Szóval ez alapján van némi elképzelésem. Erre alapozom. Látod és hallod mindent amit mondanak rólad. Látod ahogy rátalálnak a testedre, temetnek, stb. Lélek függő, hogy ki meddig sajnálkozik a teste felett egyébként. Van akik nagyon sokáig, de akadhat olyan aki csak rövid ideig. Akarnál nagyon szólni a szeretteidhez, de nem tudsz. Utána nem tudom mi történik. Sajnos nem tudom.
2023. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!