Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerinted mi vár arra a halál...

Szerinted mi vár arra a halál után, aki öngyilkos lett?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 14:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
27%

8: "mert a halál után kezdődik előlről az életnek nevezett szenvedés."


Na de lehet akkor az öngyi jól is járt hogy kinyirta magát, mert talán az új élete ezerszer jobb lesz, vagy persze rosszabb.

2023. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%

16: "a rosszak azért élnek sokáig, hogy több idejük legyen letenni valamit az asztalra."


Nem hiszem hogy ez igy lenne.

Akkor pld. Hitler minek élt 56 évet? Jó hát nem sokáig, de akkor pld. Sztálin 74 évesen halt meg és aztán még csomó jómadár van.

Letettek az asztalra nagyon sok mindent, csak rosszat.

2023. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
60%
Mi alapján pontoztok? Többet nem válaszolok semmire! Nekilátok mindenkit lepontozni! Kivétel nélkül mindent!
2023. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
42%

23: Minek izgat téged a lepontozás?

Engemet már régen nem zavar, aki meg örömét találja benne az meg pontozgasson mint az ovis. :P

2023. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Bátyám egykori párja öngyilkos lett. Néztem egy youtube videót, amit a bátyám készített a nő emlékére. Képek voltak zenével. A videó lefagyott egy olyan képnél, ahol egy fehér galamb kitárta a szárnyait és összemosódott egy távolba tartó emberi alak sziluettel. Számomra az ott és akkor abszolút azt jelentette, hogy nem kerülhetett a nő a pokolba, hanem igenis nagyon is jól van a lelke. A kereszténységben van az az álláspont, hogy az öngyilkosok lelke a pokolba kerül. Én ezt nem így gondolom, pláne ez után.
2023. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%
25. Köszi hogy megosztottad a tapasztalatodat. Gondolom az is sokat számít hogy ki milyen célból lesz öngyilkos. Ha például nem lát kiutat, vagy nem tudja feldolgozni a lelki traumákat vagy mentálisan beteg akkor nem kerülhet szerintem a pokolra. Ő miért lett öngyilkos, ha megkérdezhetem? 25?
2023. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
23%
Szia! Mivel Tilos az öngyilkossàg, azok a lelkek tovàbb fognak szenvedni a „köztes létben“
2023. jan. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
96%

Üdv.


Egyes feltevés szerint ha egy probléma elől menekülve leszünk öngyilkosok, attól még nem szabadulunk meg tőle, hanem visszük tovább odaátra. És ez okozza tovább ugyanúgy a szenvedést.

2023. jan. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

28: "attól még nem szabadulunk meg tőle, hanem visszük tovább odaátra."


A reinkarnációra gondolsz hogy az új életben magával hozta továbbra a szenvedését?

Csak akkor szabadul meg az ember ha végigéli az adott életét a szenvedésével, gondjaival?

2023. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 29es.


Természetesen nem tudok biztosra kijelententéseket tenni, de szerintem senki se.


Egyes vélekedés szerint ( Bertha Dudde közlései), a reinkarnáció lehetséges, de nem törvényszerű. A problémákat vihetjük tovább egy következő létezésbe, de az nem biztos hogy emberi testben fog zajlani. Teszem azt fel például valami szellemvilágbeli létezés is lehet.

2023. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!