Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerinted mi vár arra a halál...

Szerinted mi vár arra a halál után, aki öngyilkos lett?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 14:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
30: Tehát akkor pld. én elhoztam magammal valamennyi problémáimat az előző életemből?
2023. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
89%
31. Ha létezik a reinkarnáció akkor igen. Ha nem létezik és az az igaz, amit Jehova mond, akkor az öngyilkosokat ő nem támassza fel, én úgy tudom. Úgyhogy semmiképp sem előnyös öngyizni.
2023. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
81%

#31 Minden következő életedbe átviszed a problémáidat, amíg meg nem oldod azokat. Ha ebben az életben egy irigykedő fösvény kutya vagy, akkor a köviben is ilyen hajlmaid lesznek, amíg meg nem változol gyökeresen. Valakinek elég pár év, valakinek 100 élet se elég, hogy kiküszöböljön egy egy jellemhibát. A földi problémáid, szenvedéseid folyamatosan formálnak, vagy jobb vagy rosszabb irányba. Az a lényegük, hogy változtass valamin - magadon! Ha kiskorodban sokat bántottak, akkor vagy empatikusabb leszel felnőtt korodban, vagy te is bántalmazni fogsz másokat. Ha bántani fogsz másokat, akkor még több negatív karmát halmozol fel, a kövi életedben is szivatva leszel, amíg rá nem ébredsz, hogy a szeretet/elfogadás az egyetlen út.

A kérdésre válaszolva, ugyanoda ahova mindenki más. Meg fogja bánni, és saját maga ki akarja majd javítani amit tett a kövi életében. Meg fogja tapasztalni, milyen fájdalommal jár elveszíteni egy szeretett embert. Ez nem büntetés lesz, hanem tapasztalat. A karma nem fegyelmez vagy bűntet, a karma ok-okozat. Ha valakinek nem viszonoztad a szerelmét, akkor te is megtapasztalod vagy már megtapasztaltad, milyen a viszonzatlan szerelem. Nem tettél semmilyen kárt akaratlanul, ez nem egy bűntetés, csupán tapasztalat. Tapasztalat, tapasztalat. Ez a földi lét lényege. :))

2023. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
84%
Ezelőtt a keresztenysegem miatt úgy gondoltam, hogy mindenképp a Pokolba. De mostanra már nem. Szerintem ugyanúgy ítélik meg őket odaát mint aki máshogy halt meg. Vagy lehet, csak úgy gondolom, hogy ez lenne az igazságos. Az lenne igazságos, ha a személy egész életét néznék, és nem kerülne Pkolba valaki nagyon jó ember csak azért mert ezt tette.
2023. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!