Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy olyan fénylény...

Lehetséges hogy olyan fénylény vagyok mint pl Jézus?

Figyelt kérdés
akik rosszak is voltak velem mégsem mertek bántani a szent lelkem miatt,én megbocsáltó vagyok mindenkivel mivel nekem is voltak vannak bűneim.bűnökkel éltem megéltem a ti bűneiteket így mindenkinek jár megbocsáltás.Istenem de nehéz ez az élet.
2011. okt. 3. 14:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Jézus nem reptoid volt, Jézus plejád volt.

Kérdező, ne legyél már ennyire beképzelt, Jézus amúgy se mondott volna ilyeneket például hogy: "Istenem de nehéz ez az élet."

2011. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

na kezdenek jönni az életembe az Isten ellenes emberek...

elkellene olvasnotok a vallásos lapom hogy a lelketek tisztúljon nyitott szemmel éljetek pozitivan.

2011. okt. 3. 19:39
 23/42 A kérdező kommentje:
egyszer voltam siófokon a renege discó félébe.jött hozzám egy fiú réműlten hogy ki vagyok én hogy érti amit mondok de mégsem beszélek hozzá.majd később mondtam neki válasszon ki egy fiút a tömegből és telepatikusan oda hívom,oda is jött.aztán kérte azt hogy a dobos annyiszor nézzen rám ahányszor ő szeretné.és annyiszor názett rám amennyiszer mondtam neki telepatikusan hogy rám nézzen.nemtudott hova tenni nézett rám réműlten meg nevetve
2011. okt. 3. 19:54
 24/42 anonim ***** válasza:
ennyire unatkozol?
2011. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Isten ellenes emberek?

Jézus plejád volt, nem mondtam semmi rosszat, a plejádok jók....

Mellesleg meg ne legyél ennyire beképzelt.

Gondolom a kérdésed viccnek szántad...

Mond csak nyugodtan hogy nem, már elárultad régen az üzeneteiddel hogy viccnek szántad ezt az egészet...

2011. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én vagyok előítéletes, de akinek kezét csókolomot köszönnek az nem jár diszkókba meg melegbárokba a meleg barátaival. Apropó akkor a meleg barátod, hogy hogy nem maga a megtestesült gonosz, egy ártó pokoli lény? Elég fárasztó vagy, és eddig egyetlen kérdésre sem tudtál érdemben válaszolni, csak példálózol a kitalált történeteiddel. Azt hittem a végére érünk az unatkozó kamaszok debil kérdéseinek ha elkezdődik az iskola. Erre fel átvették a terep uralását a más korosztályhoz tartozó agyhalottak. Basszus menj el inkább dolgozni. Vagy tanulj valamit. Rád is férne.
2011. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Az ezredes jól megmondta.
2011. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
83%
Na ne, ezt nem kellett volna. Ennek a topicnak a nemlétező színvonala zuhanórepülésben van.
2011. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Itt az idő felhívni a kedves kérdező figyelmét a helyesírására, amely alug csapkodja egy általános iskolás negyedikes szintját. Vajon még tényleg itt tart a közoktatásban, vagy ez a művelségi szint és intelligencia általánosan jellemző a magukat fénylénynek képzelő jézusokról?
2011. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!