Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy olyan fénylény...

Lehetséges hogy olyan fénylény vagyok mint pl Jézus?

Figyelt kérdés
akik rosszak is voltak velem mégsem mertek bántani a szent lelkem miatt,én megbocsáltó vagyok mindenkivel mivel nekem is voltak vannak bűneim.bűnökkel éltem megéltem a ti bűneiteket így mindenkinek jár megbocsáltás.Istenem de nehéz ez az élet.
2011. okt. 3. 14:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
A Biblia szerint sokan önnek majd Jézus nevében, és nem szabad hinni nekik.
2011. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Ha még leírni se tudod, akkor vajon mennyire ismered? "megbocsáltás"
2011. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
81%
a kérdező egy eltévedt lélek
2011. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hol használják megbocsátás, esetleg megbocsájtás szót úgy hogy megbocsáltás? Én ezt még így nem hallottam soha.
2011. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
A kérdező bár írni nem tud, de azért fénylény jézusnak hiszi magát. Valószínűleg az életben annyira nem szuperál jól...
2011. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 zöldségnyúllal ***** válasza:
Picit EGOISTA vagy, nem? A Megváltóhoz hasonlítani magad? Hű, ez kemény!
2011. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi kell, én bármikor merlek bántani. nyilván úgy, hogy annak ne legyen jogi következménye :)
2011. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Ha olyan lény lennél,mint Jézus tudnál róla,és nem itt kérdezgetnéd.másrészt elolvasva a kommentjeidet,eléggé egoista álláspontból indulsz ki,ez pedig igen nagy akadálya annak,hogy Jézus szintű fénylény legyél.De az utolsó két kommented alapján kezdem azt gondolni,hogy vagy kamu a kérdés,és csak unatkozol,vagy egy valódi vallásos- téveszmés pszihózisban szenvedő megalomán elmebeteg vagy....
2011. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Először is nincsenek fénylények. Jézus egy ember volt és emberként halt meg, csupán intelligens volt és az írások szerint gyógyítani volt képes, mert erős volt a lélek energiája.


Bizonyos értelemben a lelke által mindenki fénylénynek számít hisz a gondolati lélek valóban olyan mint a fény. S mi a fény elektronok és fotonok negatív töltések Hát ez az emberi lélek is negatív töltéseknek számtalan szála amely elektromágneses energiájú, vagy is fény amely fénysebességgel is közlekedik most itt van és a következő percet bámészkodni majd visszatérni és cirka 10 percig tartott össz-vissz!!Az itteni óra szerint Lent a föld belsejében nincs idő.


Szóval ne keverjük össze a biblia vagy vallások dogmáit az élet bió-fizikájával és ne ültessetek senkit Isteni teremtők helyére .nem jó ómen!!!

2011. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"akik rosszak is voltak velem mégsem mertek bántani"

Gyere, ha csak ezen mulik, en leb@szok eggyet, aztan, majd meglatjuk.

2011. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!