Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy olyan fénylény...

Lehetséges hogy olyan fénylény vagyok mint pl Jézus?

Figyelt kérdés
akik rosszak is voltak velem mégsem mertek bántani a szent lelkem miatt,én megbocsáltó vagyok mindenkivel mivel nekem is voltak vannak bűneim.bűnökkel éltem megéltem a ti bűneiteket így mindenkinek jár megbocsáltás.Istenem de nehéz ez az élet.
2011. okt. 3. 14:20
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Biztos rájöttek. Miért, ki vagy? Szerintem inkább halucináltál. Tudod a mentősöknek gyorsan kell cselekedni, nem érnek rá tutujgatni téged, különösen ha életek múlnak rajta. Vagy lehet hogy tényleg bunkók voltak, csak valamelyik rokonod vitt nekik kedvességi bónuszt. Ki tudja, bármelyik lehet. De hogy nem a benned rejlő szentet ismerték fel az biztos.
2011. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Panaszkodtál az altatónővérnek? Látod, Jézusról sok mindent feljegyeztek, de azt, hogy panaszkodott volna... Meg azt is írod, hogy"Istenem de nehéz ez az élet." Szerintem Jézus Krisztus sosem mondott volna ilyet.
2011. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Vagy látták rajtad, hogy KIVAGY.
2011. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az ha meleg bárban vagyok úgy érzem magam mintha lent lennék a pokolban.de közben szeretem azokat az embereket,azt érzem amikor ott vagyok hogy szeretnének át álítani az oldalukra az ördög oldalára?
2011. okt. 3. 16:30
 15/42 anonim ***** válasza:

"Akkor miért van az ha meleg bárban vagyok úgy érzem magam mintha lent lennék a pokolban"


azért mert egy idióta barom f.sz vagy.

és nagyon remélem, hogy fake a kérdés.

2011. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Minek jársz melegbárokba? Most fejezd be szerintem. Ismerek pár homoszexuálist, de egyik sem akart átállítani a sötét oldalra. Szerintem ott kúrták el hogy bezártak diliházakat.
2011. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Egyik barátomat elszoktam kísérni mert megkér ő meleg, szörnyű ami azokból a helyekből árad.
2011. okt. 3. 16:56
 18/42 anonim ***** válasza:
Ha lenne valami felsőbbrendű benned, nem ítélkeznél.
2011. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Jézus reptoid volt!!!
2011. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszoló vicces: Mert jézus mit tett le az asztalra? A szemfedőit?
2011. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!