Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nemtudom milehet velem mostana...

Nemtudom milehet velem mostanaba? Ma reggel felkeltem a paromhoz aki ment dolgozni ranezak az orara 5:45 van egy pillanat mulva 7:45 aztan megin egy pilanat mulva 5:45 a paromis latta de o csak rohogott en meg mia franc volt ez

Figyelt kérdés

o elment dolgozni en probaltam vissza aludni

de csak 7kor tudtam amikor mar vilagos volt aztan arra ebredek mint ha valaki a nevemen szolitott volna de senki nem volt a szobaban. pedig mostanaba nemneztem horror filmet nemtudom ez nem csak kepzelet volt sokszor ebredek arra hogy valaki leult az agyamra de nincs senki ott. mi lehet ez?


2010. okt. 1. 14:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Meghalt mostanában rokon vagy közeli ismerős? Mert lehet ő az:)
2010. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

nem legalabbis kozeli biztos nem mert nemtudok rola.

de mi volt ez az oraval?

2010. okt. 1. 14:47
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Lehet van a lakásotokban egy dimenzió kapu, ami meg nyillik, majd összezárul.
2010. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
mi az a dimenziokapu?
2010. okt. 1. 14:56
 5/33 anonim ***** válasza:
A rádióvezérlésű óráknál előfordul hogy mást mutat egy ideig.
2010. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

"A dimenziókapu, avagy térkapu segítségével nagy távolságok hidalhatók át egyetlen pillanat alatt. A dimenziókapuk több fajtája ismeretes. Egyesek az azonos univerzum két pontját kötik össze. Ezt a típust a sci-fiben általában ugrókapunak vagy csillagkapunak nevezik. Más kapuk más világokba, alternatív idősíkokba nyitnak átjárást. Megjelenésében általában energiafal, vagy örvény képében jelennek meg." by: wikipedia


Én amúgy hiszek abban, hogy a mi világunk mellett a régi idők (tehát más idősíkok) egyszerre megtalálhatók. Értem ez alatt azt, hogy pl. ahol te élsz most lakásban anno a 17. században egy kalapos hölgy lakott. És ő is éli az életét meg te is, csak ő épp téged hall te meg őt tevékenykedni. Szerintem ezért van hogy sokan pár századdal régebbi ruhás embereket látnak, stb.


20/L

2010. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

15:04es vagyok.

Tehát ezekről az emberekről gondoljuk, hogy szellemek.

Plusz ez nem csak a múltra igaz, hanem a jövőbeni emberekre is.

Ezt kifilozofáltuk a párommal és édesapámmal is anno, majd rákerestünk interneten és tényleg sokan vannak, akik így gondolják.

Ha jól emlékszem még a filozofusok is ezzel magyarázzák a "szellemtevékenységet"


20/L

2010. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
de a mi lakasunk egy teljesen uj epitesu tarsas haz 3eve epult mi vagyunk az elso lakok ebben tuti nem lakott senki.
2010. okt. 1. 15:11
 9/33 Réti bubuzér ***** válasza:
70%

Kontakthibás a kijelző.

Vagy belebújt Belzebub.

2010. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, attólmég a telek ezelőtt másé volt, más dolgok folytak rajta, nem kell feltétlenül hogy lakjon ott előtted valaki.

Én szkeptikus is vagyok és hiszek is egyszerre ebben, szóval én azt mondom kérdezősködj jósnőnél (menj el meséld el a problémád és kérj tanácsot), plusz én kivágnám azt az órát, tudván hogy paranoiás vagyok én sem tartok ilyen férreérthető eszközöket a közelemben.:D

2010. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!